Włochy/Łysi klienci fryzjera naprowadzili karabinierów na trop handlu narkotykami

Włochy/Łysi klienci fryzjera naprowadzili karabinierów na trop handlu narkotykami
Depositphotos.com (8866719)
PAP / pzk

W Genui na północy Włoch łysi klienci chodzący do fryzjera naprowadzili karabinierów na trop handlu narkotykami. Odbywał się on w salonie fryzjerskim. Jego właściciel został aresztowany.

Dziennik ‘La Repubblica’ poinformował, że karabinierzy nabrali podejrzeń, gdy podczas patroli w ruchliwej dzielnicy Genui – Foce zorientowali się, że także łysi mężczyźni odwiedzają regularnie zakład fryzjerski. Jak zaznaczyła gazeta, choć zakrawa to na żart, mundurowi zauważyli, że byli oni „zbyt łysi na fryzjera”.

Poza tym funkcjonariusze odnotowali, że wchodzili tam tylko na chwilę; w tak krótkim czasie nikt nie zdążyłby się ostrzyc.
Karabinierzy w wyniku obserwacji wykryli, że 55-letni fryzjer zajmował się nie tylko strzyżeniem, ale i handlem kokainą i haszyszem. W swoim salonie, oprócz nożyczek i sprzętu do układania włosów, miał także wagi do narkotyków oraz opakowania do nich.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marian Łakomski

Celem niniejszej publikacji jest zapoznanie czytelników z problematyką uzależnień. Marian Łakomski charakteryzuje w książce uzależnienie od alkoholu, podkreśla uwarunkowania inicjacji alkoholowej dzieci w wieku szkolnym i zgubne skutki nałogu. Mocno akcentuje przyczyny małej skuteczności obecnie...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Włochy/Łysi klienci fryzjera naprowadzili karabinierów na trop handlu narkotykami
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.