Z Zielonej Góry polecimy do Egiptu i Tunezji. Nowe kierunki już w czerwcu

Z Zielonej Góry polecimy do Egiptu i Tunezji. Nowe kierunki już w czerwcu
Fot. Depositphotos.com
PAP / mł

Podczas tegorocznych wakacji z lubuskiego lotniska Zielona Góra-Babimost będzie można polecieć w pięciu kierunkach do Tunezji, Egiptu oraz Albanii. Od stycznia do końca maja z usług portu w Babimoście skorzystało 21,759 podróżnych. 

W maju z lotniska odbywały się regularne loty do Warszawy obsługiwane przez LOT. Do 15 maja odbywały się również loty czarterowe do Marsa Alam w Egipcie.

DEON.PL POLECA

"Pod koniec maja z Babimostu pojawiły się kolejne kierunki" – poinformowały Polskie Porty Lotnicze. Polecimy do miejscowości Antalya w Turcji, tunezyjska Enfidha, Hurghada w Egipcie. Loty będą odbywały się w wakacje. Od połowy czerwca z Zielonej Góry polecimy również do Tirany w Albanii. Wycieczki z wylotem z Lotniska w Babimoście oferują obecnie biura podróży: Coral Travel, ITAKA i Rego Bis.

W maju lotnisko Zielona Góra-Babimost odprawiło dokładnie 5.478 osób. Od stycznia do końca maja z usług portu w Babimoście skorzystało 21.759 podróżnych. To o 14 tys. więcej niż w tym samym okresie 2019 roku, kiedy lotnisko obsłużyło 7.757 pasażerów.

PAP / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Dagmara Bożek

Twarzą w twarz z wszechogarniającą ciszą, lodem i surowym klimatem

Dagmara Bożek oddaje głos kobietom, które wdarły się do polarnego kręgu wtajemniczonych. To właśnie one przełamały uprzedzenia, skruszyły lód i niejednokrotnie udowodniły, że drzemie w...

Skomentuj artykuł

Z Zielonej Góry polecimy do Egiptu i Tunezji. Nowe kierunki już w czerwcu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.