Zazdrosny 25-latek porąbał siekierą BMW. Grozi mu do 5 lat więzienia

Zazdrosny 25-latek porąbał siekierą BMW. Grozi mu do 5 lat więzienia
Fot. Alexander Raths / Depositphotos.com
PAP/mł

25-latek zadzwonił do dziewczyny i zapowiedział swoją rychłą wizytę. Kobieta poprosiła jednak, aby przyjechał w inny dzień. Ale mężczyzna był już prawie na miejscu, gdzie zamiast samochodu ukochanej zobaczył nieznane sobie BMW. Przekonany o zdradzie mężczyzna zniszczył siekierą karoserię, szyby i reflektory auta - czytamy w komunikacie policji. 


25-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego (woj. małopolskie) zniszczył siekierą bmw, zaparkowane przed domem swojej dziewczyny, ponieważ myślał, że auto należy do jego rywala. Okazało się, że właścicielem samochodu jest mechanik, a BMW to pojazd zastępczy.

Tarnowską policja podała we wtorkowej informacji, w dzień wcześniej wieczorem 25-latek z powiatu brzeskiego w jednej z podtarnowskich wsi zniszczył BMW zaparkowane przed domem swojej dziewczyny. Mężczyzna pomyślał, że kobieta go zdradziła, a auto należy do jej nowej miłości.

"Prawda okazała się zupełnie inna. Pojazd należał do mechanika samochodowego, który naprawiał kobiecie jej popsute auto" – czytamy w komunikacie policji.

Zanim doszło do zdarzenia, 25-latek zadzwonił do dziewczyny i zapowiedział swoją rychłą wizytę. Kobieta poprosiła jednak, aby przyjechał w inny dzień. Ale mężczyzna był już prawie na miejscu, gdzie zamiast samochodu ukochanej zobaczył nieznane sobie BMW. Przekonany o zdradzie 25-latek zniszczył siekierą nie tylko karoserię, szyby i reflektory auta, ale i drzwi domu swojej dziewczyny. "Wtedy do akcji wkroczyła ona sama, tłumacząc, że do żadnej zdrady nie doszło, a BMW to własność mechanika samochodowego, który na czas naprawy jej zepsutego auta wyświadczył kobiecie grzeczność i na czas naprawy oddał jej w użytkowanie swój własny samochód" – podała policja.

Właściciel zdewastowanego BMW złożył zawiadomienie na policji. Za zniszczenie mienia grozi od trzech miesięcy do pięciu lat więzienia.

 

 

Źródło: PAP / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Stoparczyk

Kamil Stoch padł na kolana w błoto, by poprosić ukochaną kobietę o rękę. 
Martyna Wojciechowska wskoczy z tobą w kałużę, a jak trzeba będzie, to raz jeszcze spojrzy na nas z dachu świata. 

Skomentuj artykuł

Zazdrosny 25-latek porąbał siekierą BMW. Grozi mu do 5 lat więzienia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.