Zginęli czterej mężczyźni pod Bydgoszczą. Ich samochód został zmiażdżony przez ciężarówki

Zginęli czterej mężczyźni pod Bydgoszczą. Ich samochód został zmiażdżony przez ciężarówki
Fot. Facebook
PAP/ kb

W tragicznym wypadku w Niewieścinie (woj. kujawsko-pomorskie) na dk 5 zginęli czterej mężczyźni z powiatu elbląskiego - przekazała PAP rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Świeciu podkom. Joanna Tarkowska. Podróżowali oni autem osobowym, które wpadło między dwie ciężarówki.

"W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy - osobowy peugeot, ciężarowy MAN, ford transit oraz ciężarowe volvo. Oba pojazdy ciężarowe przewoziły kruszywo. Czterej mężczyźni podróżujący fordem transitem zginęli na miejscu" - powiedziała PAP podkom. Tarkowska.

Wypadek w kujawsko-pomorskim

Jak udało się ustalić PAP, ofiary śmiertelne pochodziły z powiatu elbląskiego. Auto, którym jechali w kierunku Gdańska zostało zgniecione między dwiema ciężarówkami. Mężczyźni mieli 41, 39, 38 i 24 lata.

"Wszystkie pojazdy jechały w kierunku Gdańska. Na tym odcinku drogi wykonywane są prace budowlane, a ruch odbywał się wahadłowo. Samochody najechały na siebie. Trwające śledztwo pozwoli wyjaśnić szczegóły i okoliczności tego zdarzenia" - dodała podkom. Tarkowska.

Kierowca volvo został przetransportowany do szpitala. Inne osoby nie doznały obrażeń.

"Dk 5 była całkowicie zablokowana. Powoli odblokowujemy ruch. Do tego posłuży nam pas jezdni, który jeszcze nie jest oddany do użytku" - powiedziała rzecznik prasowa świeckiej policji.

Kierowcy muszą nastawić się na utrudnienia w ruchu w tym miejscu.

Źródło: PAP / kb

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Pan stworzył nas wolnymi – i dzięki temu zdolnymi do miłości

Cudowność działania Boga w naszym życiu nie polega „jedynie” na tym, że czyni nas On wolnymi (zewnętrznie, wewnętrznie); chodzi o to, że czyni nas...

Skomentuj artykuł

Zginęli czterej mężczyźni pod Bydgoszczą. Ich samochód został zmiażdżony przez ciężarówki
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.