Chwile, w których szatan nabiera mocy

Chwile, w których szatan nabiera mocy
(fot. Joshua Rawson-Harris / unsplash.com)
2 lata temu

Neal Lozano zdradził, w jaki sposób demon odbiera szansę na uwolnienie. Posłuchaj kolejnego odcinka naszych rekolekcji i dowiedz się, w jaki sposób działa diabeł.

Zły duch działa wyjątkowo przebiegle. Najpierw zachęca nas do zrobienia czegoś złego, a potem poniża; wprowadza mężczyznę w pracoholizm, a potem mówi: "Jesteś złym ojcem, twoje dzieci cię nie kochają", zachęca dziewczynę, żeby poszła do łóżka z chłopakiem, a potem wmawia jej: "Jesteś szmatą".

Posłuchaj 5 odcinka rekolekcji adwentowych "Zerwij Kajdany", opartych na krokach uwolnienia Neala Lozano i dowiedz się, jak odpowiedzieć na ataki złego.

W życiu każdego z nas dzieją się rzeczy, których nie chcemy. Kłopoty w relacjach, problemy w pracy, niespodziewana choroba i wiele innych rzeczy, które odbierają radość życia i oddalają od Boga. Dlatego każdy potrzebuje uwolnienia. Niestety, nie da się go osiągnąć bez zaufania Chrystusowi.

Adwent jest szczególnym czasem zaufania; przygotowując się na Boże Narodzenie, zachęcamy was do udziału w rekolekcjach, które pomogą wam zaufać Bogu i ZERWAĆ KAJDANY naszych zniewoleń.

Spotykamy się 3 razy tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek. Na naszej drodze, ku pełni zaufania Chrystusowi, prowadzi nas wieloletni duszpasterz, Remigiusz Recław SJ.

Zobacz również:

1. TEASSER

2. PIERWSZY ODCINEK | Pytanie, które otwiera na uwolnienie

3. DRUGI ODCINEK | Mamy za dużo uśmiechniętych spowiedzi

4. TRZECI ODCINEK | Krok, do którego będzie ci potrzebne Jej wsparcie

5. CZWARTY ODCINEK | Bez tego nie zerwiesz kajdan swoich zniewoleń

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Graham Moore
22,45 zł
44,89 zł

Tytani rewolucji przemysłowej i wielka bitwa o elektrodolary

Nowy Jork, rok 1888. Cud elektryczności powoli rozjaśnia mrok wielkiego miasta. Thomas Edison wygrywa wyścig po patent, który pozwoli mu zbić fortunę. Jednak jego główny rywal, George...

Skomentuj artykuł

Chwile, w których szatan nabiera mocy
Komentarze (1)
MM
Marco M
13 grudnia 2017, 14:08
"banuj od razu"

Skomentuj artykuł

Chwile, w których szatan nabiera mocy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.