Nowy rok. Nowi my - podejmiesz wyzwanie?

Nowy rok. Nowi my - podejmiesz wyzwanie?
(fot. shutterstock.com)
2 lata temu
DEON.pl

Przygotuj się z nami do gruntownej zmiany swojego życia i nie daj zaskoczyć noworocznym postanowieniom.

Ile to już razy obiecywaliście sobie, że "w tym roku to już na pewno". Prawie zawsze kończyło się tak samo. Styczeń sprzyja planowaniu. Wszystko wydaje nam się w zasięgu ręki. Przeceniamy nasze możliwości. Wkładamy na swoje barki zbyt wiele, a efektów oczekujemy zbyt szybko. A co, gdyby tak przygotować najpierw grunt pod nasze postanowienia? Zamiast od razu siać, zadbaj o ziemię, na której chcesz rozpocząć uprawę.

Nasz nowy projekt pomoże ci uporządkować twoje życie. Zbadaj własne nawyki, naucz się planować, pielęgnuj wytrwałość, opanuj swoją codzienność i pokochaj siebie. Małe kroki są najważniejsze, bo składają się kilometry doświadczenia. Nasze myśli stają się słowami, słowa - czynami, powtarzane czyny przechodzą w nawyki, a te budują nasz charakter. Od niego zależy całe nasze życie.

9 kroków, które sprawią, że nie tylko podejmiesz wyzwanie, ale także je ukończysz. Każda kolejny wtorek to nowy krok, a 30 stycznia widzimy się na mecie. Dołączysz do nas?

Stań się częścią tego niezwykłego projektu. Spośród najciekawszych zgłoszeń wybierzemy 10 osób, które otrzymają od nas w prezencie "Ogarniacz" Adriana Wawrzyczka. Aby go dostać, musisz spełnić dwa warunki:

  • opisz nam co i dlaczego chcesz zmienić w swoim życiu - musisz się jednak zmieścić dokładnie w trzech zdaniach
  • po zakończonym projekcie nagraj krótkie wideo, w którym podzielisz się efektami swojej fascynującej drogi

Na zgłoszenia czekamy do środy 6 grudnia. Wysyłajcie je na adres: ogarniacz@deon.pl, ogarniacz[at]deon.pl

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adrian Wawrzyczek
35,91 zł
39,90 zł

Ogarnij dzień bezstresowo

Twoje życie to ruchoma bieżnia, która ciągle przyspiesza? Planowanie i zarządzanie czasem kojarzysz ze słomianym zapałem i serią porażek? Dziś zmienisz zdanie.

Duchowość ignacjańska, mindfulness i sprawdzone aplikacje połączone w jedno. Cel?...

Skomentuj artykuł

Nowy rok. Nowi my - podejmiesz wyzwanie?
Komentarze (2)
3 grudnia 2017, 13:33
Rok liturgiczny, rok kalendarzowy to są ramy, w których nauczyliśmy się żyć. Dlaczego jeśli mamy zmieniać coś w swoim życiu, to zawsze musi to być od 1 stycznia? Człowiek wolny to taki, który nie jest zniewolony jakimiś odgórnie narzuconymi ramami. Chcesz coś zmienić, masz zapał zacznij od teraz,od zaraz, od dzisiejszego dnia bo nie ma lepszej okazji. Po co czekać do 1 stycznia, przeciez to jeszcze ponad trzy tygodnie.
Szymon Żyśko
Szymon Żyśko
3 grudnia 2017, 14:52
I dokładnie w tym duchu jest nas nowy projekt. Nie czekaj na nowy rok - weź się już dziś za swoje życie, a nie zaskoczą cię postanowienia. Krok po kroku.

Skomentuj artykuł

Nowy rok. Nowi my - podejmiesz wyzwanie?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.