Trwa walka o twoją duszę

Trwa walka o twoją duszę
(fot. youtube.com)
4 lata temu
Daniel Wojda SJ

To może być główna przyczyna życiowych niepowodzeń, problemów i poczucia bezsensu; w twoim wnętrzu trwa duchowa wojna między siłami dobra i ciemności. Zrób pierwszy krok i naucz się rozpoznawać działanie Duchów.

Wiele mówi się o szatanie, a słowa egzorcystów mogą przyprawić o dreszcze. Walka rozgrywa się jednak bliżej, niż ci się wydaje. W jaki sposób obronić się przed złem? W rozeznawaniu Duchów bardzo ważną rolę odrywają uczucia i to na nich należy się skupić w pierwszej kolejności. Jak to zrobić?

W poznawaniu uczuć pomoże wam ta konferencja.

Pobierz plik PDF, który ułatwi ci nazywanie uczuć. Wydrukuj go. Możesz zakreślić uczucia z gotowej listy oraz dopisać swoje.

***

W czasie nauki rozeznawania Duchów ważną rolę odgrywają medytacje Pisma Świętego. W każdy niedzielny wieczór możesz z nami medytować na żywo pod linkiem.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Trwa walka o twoją duszę
Komentarze (8)
Teresa Lichota
Teresa Lichota
1 grudnia 2016, 23:51
ja też się bardzo cieszę z tego kursu!! komentarz o o. Szustaku jest dla mnie bardzo niezrozumiały, pozostawia pole do wielu domysłów, niepotrzebny ;)
Piotr
Piotr
30 listopada 2016, 20:11
rewelacja :D dla mnie poziom wsam raz :)
ZK
Zygmunt Kostka
30 listopada 2016, 12:23
Usłyszałem: "Ignacjański rachunek sumienia ważniejszy niż Pismo święte"! Naprawdę? Wow ... mocne co wątpliwe.
TK
Ter Ka
29 listopada 2016, 00:46
Ha, jednak widzę coś wspólnego z o. Szustakiem. U obu duchy "działajom" :) Sorry, nie mogłam sie powstrzymać :) Naprawdę cenię Was obu
DK
Danuta Kobus
28 listopada 2016, 23:53
Proszę Księdza, czy na pewno św.Ignacy uważał ,że Ingancjański rachunek sumienia jest ważniejszy niż Pismo św? Pewnie księdzu chodziło o to, czy wybrac modlitwe Słowem Bożym czy rachunek sumienia jeżli mogę zdecydowć się tylko na jedną z tych form modlitwy w danym dniu. Jetem pewna ,że Pismo św jest wżniejsze niż ignacjńański rachunek sumienia. 
E
Elżbieta
28 listopada 2016, 15:57
Co tak księdza "boli" o. Szustak? Uważam,że to trochę nie na miejscu. Zazdrość ? Nieładnie:(
28 listopada 2016, 13:28
Zachęcam do wypełnienia ankiety dotyczącej postu mięsnego w piątek, którą razem z koleżankami robimy na zajęcia na studiach. To tylko kilka pytań, a bardzo nam pomoże każda odpowiedź. Z góry dziękujemy :) Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScwZk-oxY3GC6Mhpgw6XnDd7M74r1ROH5JjBjcry2Xgwklfwg/viewform
MW
Marek Wierzchowski
27 listopada 2016, 18:11
Razi mnie to. To już kolejny film, i kolejne, bynajmniej nie obojętne (!), nawiązanie do osoby o. Adama Szustaka OP. Jaki duch to inspiruje?! Jakie stoją za tym uczucia? Nie należę do fanów o. Szustaka, nie oglądam jego filmów, ale razi mnie to, co i jak o nim mówisz. Jakbyś potrzebował trampoliny. Nie potrzebujesz, Twoje gadanie jest wartościowe i bez tego. Nie kładź swojego filmu w jego pierwszej minucie.

Skomentuj artykuł

Trwa walka o twoją duszę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.