W Adwencie możesz zerwać kajdany swoich zniewoleń! Dowiedz się, jak to zrobić

W Adwencie możesz zerwać kajdany swoich zniewoleń! Dowiedz się, jak to zrobić
(fot. shutterstock.com)
3 lata temu

Neal Lozano stworzył ścieżkę uwolnienia, jaką powinien przejść każdy chrześcijanin. Weź udział w naszych rekolekcjach adwentowych i dowiedz się, jak wprowadzić te kroki w życie.

W życiu każdego z nas dzieją się rzeczy, których nie chcemy. Kłopoty w relacjach, problemy w pracy, niespodziewana choroba i wiele innych rzeczy, które odbierają radość życia i oddalają od Boga. Dlatego każdy potrzebuje uwolnienia. Niestety, nie da się go osiągnąć bez zaufania Chrystusowi.

Adwent jest szczególnym czasem zaufania; przygotowując się na Boże Narodzenie, zachęcamy was do udziału w rekolekcjach, które pomogą wam zaufać Bogu i ZERWAĆ KAJDANY naszych zniewoleń.

Będziemy się spotykać 3 razy tygodniu, w poniedziałek, środę i piątek. Na naszej drodze, ku pełni zaufania Chrystusowi, poprowadzi nas wieloletni duszpasterz, Remigiusz Recław SJ.

Rekolekcje będą oparte na drodze uwolnienia Neala Lozano.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jacek Bolewski SJ
14,92 zł
19,90 zł

Jeśli troszczysz się i niepokoisz o wiele, pamiętaj, że potrzeba tylko Jednego

Modlitwa imieniem Jezus jest odpowiedzią na głód duchowy XXI wieku. Znana od wieków w tradycji chrześcijańskiego Wschodu, zyskuje coraz większą popularność także na Zachodzie....

Skomentuj artykuł

W Adwencie możesz zerwać kajdany swoich zniewoleń! Dowiedz się, jak to zrobić
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.