Czy Bóg ma gotowy plan na nasze życie?

Czy Bóg ma gotowy plan na nasze życie?
(fot. shutterstock.com)
Kuba Niedzielski SJ / Rafał Wardowski SJ

Co jeśli nasze wybory są "zaprogramowane", a idąc za własnymi pragnieniami, sprzeciwimy się woli Bożej? Zrób kolejny krok ku lepszemu podejmowaniu decyzji.

W życiu można planować różne rzeczy ale dopiero kiedy jesteśmy gotowi na przyjęcie nowych doświadczeń, zaczyna ono nabierać smaku. Wola Boża to otwarcie się na różne sytuacje, nie jeden konkretny plan!

DEON.PL POLECAJeśli nie wierzysz, zrób trzeci krok Kursu podejmowania decyzji i posłuchaj, co na ten temat mają do powiedzenia nasi eksperci.

***

Podejmowanie decyzji jest wielkim wyzwaniem, zwłaszcza w świecie, w którym chcielibyśmy mieć wszystko. Jeśli czujesz, że dokonywanie wyborów - zarówno codziennych, jak i tych o większym znaczeniu - sprawia ci trudność, weź udział w Kursie podejmowania decyzji.

Duchowość jezuicka to jeden z największych skarbów Kościoła. Od wieków nauki świętego Ignacego z Loyoli inspirują chrześcijan na całym świecie, pomagając znaleźć odpowiedzi na pytania związane z życiem duchowym.

KPD to 6 kroków opartych na doświadczeniach duchowych świętego Ignacego oraz duchowości ignacjańskiej. Każdy z odcinków zawiera konkretne propozycje, które mogą skutecznie ułatwić proces podejmowania decyzji i związanego z nimi rozeznawania.

Kurs prowadzą jezuici, którzy znają się na rzeczy: Jakub Niedzielski SJ i Rafał Wardowski SJ.

Zobacz również:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Czy Bóg ma gotowy plan na nasze życie?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.