Majowy numer Magazynu Familia

Majowy numer Magazynu Familia
"Magazyn Familia" maj 2010
Logo źródła: Magazyn Familia "Magazyn Familia" maj 2010

Poczucie więzi, bezpieczeństwo i niezależność od innych stoją u podstaw rodzinnej przedsiębiorczości i stanowią jej niewątpliwą zaletę. Oczywiście pojawiają się też minusy. Jednym z nich jest trudność w oddzieleniu pracy od domu. Czy jednak w ostatecznym rozrachunku rodzinny interes się opłaca? O tym więcej w majowym numerze „Magazynu Familia”.

Znana z seriali „Na Wspólnej” i „M jak miłość” Ewa Gorzelak-Dziduch i jej mąż Zbigniew to małżeństwo, które w tym miesiącu gości na łamach naszego miesięcznika. Dwoje młodych ludzi – aktorów, opowiada o swoim życiu: o odkrywaniu w nim wiary w Boga i o chorobie ich syna Rysia. Wywiad, który naprawdę warto przeczytać!

Maj to oczywiście Dzień Matki. Z tej okazji pytamy współczesne mamy, co w ich życiu jest najważniejsze, najpiękniejsze i najtrudniejsze. Opowiada o tym siedem kobiet, młodych matek i żon pochodzących z różnych krajów, które na co dzień mieszkają w Polsce.

Rozstania i powroty są wpisane w ich małżeństwo. Adam Korol i jego żona Dagmara opowiadają o wspólnym życiu i wioślarstwie, które uprawia Adam. Czterokrotny mistrz świata w ciągu roku aż pięć miesięcy spędza poza domem. Co na to jego żona? O tym w wywiadzie na łamach majowego „Magazynu Familia”.

Zapraszamy także na dwie majowe wyprawy. W okolice Krakowa, do Puszczy Niepołomnickiej, oraz na pielgrzymkę do La Salette. To maryjne sanktuarium we Francji, a jednocześnie najwyżej położone sanktuarium maryjne na świecie – znajduje się na wysokości 1820 metrów n.p.m.

Tak jak każdego miesiąca, również w maju znajdziecie wiele cennych porad kulinarnych, dotyczących urody, domu i wychowania dzieci.

Zapraszamy na spotkanie z majowym „Magazynem Familia”!
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Majowy numer Magazynu Familia
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.