Dlaczego naprawdę warto iść na Camino?

Dlaczego naprawdę warto iść na Camino?
(fot. AJ)
Logo źródła: WAM Wydawnictwo WAM / pz

A gdyby plecak nie był taki ciężki, droga nie była taka długa, odciski nie piekły tak mocno, a słońce nie prażyło z całej siły... Byłoby cudownie. Tylko czy wtedy miałoby to jakikolwiek sens?

Wydawnictwo WAM i Klub Inteligencji Katolickiej w Krakowie zapraszają na spotkanie z Darią Urban i Wojciechem Kostykiem, autorami książki "Camino de la Plata. Z Sewilli do Santiago starożytnym szlakiem" >>>.

Kiedy: piątek, 24 kwietnia, godzina 18:00

Gdzie: Klub Inteligencji Katolickiej w Krakowie, ul. Sienna 5

Droga z Sewilli liczy ponad 1000 kilometrów. Książka jest opisem wędrówki, towarzyszących jej przeżyć i poznania czegoś, czego na co dzień nie dostrzegamy. Jest również doskonałym poradnikiem dla wyruszających na szlak. A dla tych, którzy pójść nie mogą, wspaniałym przewodnikiem po Camino.

Tym razem mowa będzie nie tylko o drodze do Santiago de Compostela, ale także o mniej znanym, a może wartym przemyślenia w nadchodzącym Roku Świętym szlaku pielgrzymkowym do Rzymu - Vía Francigena.

Dlaczego naprawdę warto iść na Camino? - zdjęcie w treści artykułuDaria Urban i Wojciech Kostyk, "Camino de la Plata. Z Sewilli do Santiago starożytnym szlakiem"

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Dlaczego naprawdę warto iść na Camino?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.