"Widziałem wokół siebie ludzi dramatycznie poszukujących wiary"

"Widziałem wokół siebie ludzi dramatycznie poszukujących wiary"
(fot. Michał Lewandowski)
1 rok temu
Logo źródła: DEON LIVE DEON Live

Znacie go z zupełnie innej strony. Jerzy Stuhr otwiera się przed nami i opowiada o tym, czy dramatycznie poszukiwał Boga, jaka dzisiaj jest jego wiara i kto się nim opiekuje "tam u góry".

Jerzy Stuhr w projekcie "W życiu chodzi o #COŚWIĘCEJ"

Jerzy Stuhr to nie tylko wybitny polski aktor, to prawdziwy koneser życia. Poznał wszystkiego jego smaki, ale czy posiada receptę na piękne życie? W bardzo osobistej rozmowie z ks. Andrzejem Lutrem opowiada o swojej największej miłości, marzeniach, strachu, chorobie, przemijaniu i… nieśmiertelności. Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego w życiu nie warto być spełnionym oraz kto się nim opiekuje "tam u góry", oglądajcie kolejne odcinki w każdym kolejnym tygodniu Wielkiego Postu.

***

#COŚWIĘCEJ czyli co?

Gdzieś głęboko coś nam mówi, że coś nie gra. Czujemy, że życie nie może kończyć się na gonitwie za nie wiadomo czym, nie wiadomo gdzie i nie wiadomo po co. Wiecie, o co chodzi, prawda? Dlatego właśnie ruszyliśmy z nowym projektem.

Takim, w którym jest przestrzeń i czas na spokojne poszukanie odpowiedzi na naprawdę ważne pytania. I na zainspirowanie się do piękniejszego życia.

W czasie naszych wcześniejszych spotkań gośćmi byli: s. Anna Bałchan, Janina Ochojska, Włodek Markowicz, Magda Wiśniewska, Jaciek Mela, Piotrek Żyłka, Grzegorz Kramer SJ i Łukasz Wojtusik.

TUTAJ >> znajdziecie nagrania z poprzednich spotkań tego cyklu.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

"Widziałem wokół siebie ludzi dramatycznie poszukujących wiary"
Komentarze (9)
BC
Bartek C
9 marca 2019, 15:30
Redakcjo co się z wami dzieje? Co wy serwujecie w Wielkim Poście? Co "Wilk z Wall Street" może powiedzieć o Ewangelii? Film gorszący nawet ateistów... obfitujący w liczne sceny sexu, goliznę, gdzie słowo k...a jest powtórzone 569 razy, nie mówiąc o innych przekleństwach; gdzie są przemoc, intrygi, oszustwa, upodlenie ludzkie alkoholem i narkotykami... I teraz pan Stuhr..."który wierzy na swój sposób", "kobiety, wybory, pasja mu się zgadzały w 90%, dzięki energi mamy"...wszystko bez refleksji księdza zadającego pytania. Co ten człowiek ma nas nauczyć w Wielkim Poście? Pan Stuhr zdaje się, że sam potrzebuje rekolekcji i odnowy duchowej, a nie zasiadać na kanapie ucząc innych dojrzałości. Pan Stuhr łajał Kościół, tak jak i robił to jego syn, co można z łatwością znaleźć w internecie. Wybaczcie ale przedstawiliście mocno chybione pomysły na ten szczególny czas!
7 marca 2019, 22:53
autorytet deona - doskonałe podsumowanie tego portalu!
LB
Lenny Belardo
8 marca 2019, 12:00
A jednak wciąż czytasz. Nowa forma masochizmu czy nie potrafisz przeżyć dnia bez dowalenia komuś?
8 marca 2019, 13:42
jestem etatowym trolem za kopiejki, za coś żyć trzeba - a tak na serio: moją misją jest pomagać takim zagubionym osobom jak Ty, prowadzę Cię niewdzięczniku do Prawdy...
7 marca 2019, 20:36
A co tu szuka ten etatowy opluwacz Polski? Człowiek bez szcunku dla zmarłych. Kto uwierzy, że to człowiek wiary mający coś do powiedzenia? Chyba ktoś bardzo naiwny. Zero autorytetu! DEON-ie lepiej sięgnijcie po nauczanie św. Jana Pawła II człowieka wielkiej wiary i wielkiego autorytetu. A widzę, że nauczanie Papieża Polaka trudno znaleźć na waszych stronach.
LB
Lenny Belardo
7 marca 2019, 20:46
Uhh. Po takim wylewie miłości nikt ci Tadeusz nie uwierzy, że z ciebie "człowiek wiary mający coś do powiedzenia", a jedynie "etatowy opluwacz" internetowy. :) W twoim języku też trudno odnaleźć nauczanie Jana Pawła II. No chyba, że pominąłem jakąś encyklikę o chwalebności hejtu, ale nie wydaje mi się, żeby coś takie papa napisał.
7 marca 2019, 22:53
widzę, że z braku kontrargumentów stosujesz wobec Tadeusza_25 ad personam, no cóż... 
LB
Lenny Belardo
8 marca 2019, 12:00
Nie :) Ja tylko zacytowałem wypowiedz Tadeusza przeciwko niemu samemu. Jeśli ktoś tu jest ad personam to autor tych słów.
8 marca 2019, 13:19
Przeczytaj mój wpis ze zrozumieniem - przypisujesz mi słowa, których o sobie nie powiedziałem. Jak chcesz mogę podać cytaty wypowiedzi Stuhra i źródła, gdzie możesz je sprawdzić - to fakty. Najwięcej krzyczą o hejcie ci, którym brakuje argumentów i nie wiedzą co powiedzieć wobec faktów mówiących o rzeczywistości inaczej niż im się wydaje.

Skomentuj artykuł

"Widziałem wokół siebie ludzi dramatycznie poszukujących wiary"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.