Niemowlę przestało oddychać na pokładzie samolotu. Dziecko uratowała ta kobieta

Niemowlę przestało oddychać na pokładzie samolotu. Dziecko uratowała ta kobieta
Fot. depositphotos.com / Twitter
Twitter / kb

Do niecodziennej sytuacji doszło na pokładzie jednego z samolotów. Podczas lotu Pittsburgha do Orlando niemowlę przestało oddychać.

Do dramatycznej sytuacji doszło w ubiegłym tygodniu w samolocie linii Spirit Airlines. Po pół godziny od startu maszyny, trzymiesięczna dziewczynka o imieniu Anjelé nie mogła złapać oddechu. Co więcej jej usta zaczęły robić się fioletowe.

Niemowlę i pielęgniarka na pokładzie samolotu

Rodzice dziecka byli przerażeni, bo nigdy wcześniej nie doświadczyli takiej sytuacji. Na szczęście na pokładzie samolotu była pielęgniarka, która siedziała kilka rzędów za nimi. Tamara Panzino natychmiast wkroczyła do akcji i zaczęła masować klatkę piersiową i nogi dziecka. Dzięki temu Anjelé zaczęła ponownie oddychać.

Naocznym świadkiem całej sytuacji był Ian Cassette, meteorolog stacji informacyjnej FOX 35. To właśnie on opisał ją na Twitterze. Mężczyzna opublikował także nagranie z pokładu samolotu.

DEON.PL POLECA

Źródło: Twitter / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Rozmawialnik to kieszonkowe pudełko z 40 kartami z pytaniami, które mają pobudzić do głębszych rozmów, wyrażających prawdziwe zainteresowanie drugim człowiekiem.

Każdy człowiek został stworzony do relacji – jest to mu niezbędne do zachowania zdrowia fizycznego,...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Niemowlę przestało oddychać na pokładzie samolotu. Dziecko uratowała ta kobieta
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.