Niesamowita reakcja chłopca z zespołem Downa na nowonarodzonego brata

Niesamowita reakcja chłopca z zespołem Downa na nowonarodzonego brata
(fot. facebook.com/nicole.pease.16)
instagram.com / facebook.com / jb

"Nie ma to jak więź braci", "to najpiękniejszy filmik, jaki widziałem", "są tacy uroczy" - piszą internauci. Musicie to zobaczyć!

Kiedy dwuletni Erik pierwszy raz zobaczył swojego małego brata, Bo Louisa, nie mógł przestać się uśmiechać. Erik pocałował małego braciszka i głaskał go po główce. Kiedy mama położyła mu go na kolanach, powiedziała do niego: "daj mu buziaka, kochasz swojego braciszka?".

Mama chłopców, Nicole Blomstrann, w rozmowie z Daily Mail przyznała, że "bardziej niż cokolwiek innego chcieliby, żeby ludzie zobaczyli, ile radości do tego świata wnoszą osoby z zespołem Downa". Jego rodzice sami przyznają, że Erik jest dla nich słońcem i światłem w życiu. "Chcemy dzielić się tym słońcem z jak największą liczbą ludzi, zwłaszcza, że w obecnym trudnym czasie świat tak bardzo tego potrzebuje" - mówią.

Obejrzyj film z braćmi:

Tata chłopców, Erik, początkowo nie chciał dawać swojemu pierwszemu synowi tego samego imienia, ale postanowił to zrobić, żeby świat zobaczył, jak bardzo jest dumny ze swojego syna i z tego, jaki jest. "To zespół Downa zmienił umysł Erika, a nadanie takiego imienia naszemu dziecku było wyrazem najczystszej, bezwarunkowej miłości" - wspomina jego żona.

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Przygody Alicji teraz w jednym pudełku! Jak działa mózg, czy można zaprzyjaźnić się z robotem, jak nauczyć dziecko rozpoznawać emocje, zrozumieć siebie i otaczający świat? Czytanie z dzieckiem buduje relacje. Przeżyj razem z nim fascynującą...

Skomentuj artykuł

Niesamowita reakcja chłopca z zespołem Downa na nowonarodzonego brata
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.