W oczekiwaniu na cud | Spotkanie LIVE z Anną Weber i Aleksandrą Wołkowską

W oczekiwaniu na cud | Spotkanie LIVE z Anną Weber i Aleksandrą Wołkowską
10 miesięcy temu

Czy przygotowanie na narodziny dziecka ma coś wspólnego z przygotowaniem na narodziny Boga? Jak odnaleźć się w roli współczesnej matki i czy dziś warto jeszcze czerpać inspirację z Maryi? Posłuchajcie, co na ten temat myślą kobiety, które nie boją się mówić prawdy o macierzyństwie. 

Często mówimy, że przyjście na świat dziecka, to „cud narodzin”. Wyjątkowość tego wydarzenia ciężko jest porównać do czegokolwiek innego. Rodzi się przecież nowy człowiek, istota, która myśli, czuje, doświadcza. Cudem określamy jednak zjawisko, którego nie da się racjonalnie wyjaśnić. A ciąża i poród są naturalnymi procesami, które zachodzą w ciele kobiety. Czy mimo tego możemy porównać je z cudem przyjścia na świat Jezusa? Czy oczekiwanie na narodziny dziecka ma coś wspólnego z czasem Adwentu? 

Na to i wiele innych pytań związanych z macierzyństwem i oczekiwaniem na przyjście na świat dziecka odpowiedzą nam Anna Weber (znana z kanału Mama Lama) i Aleksandra Wołkowska (znana z Instagrama @jaklubimy). Postaramy się także poruszyć inne tematy, m.in.: co jest najpiękniejsze, a co najtrudniejsze w oczekiwaniu na dziecko, a co w oczekiwaniu na Boga i jakie największe wyzwania czekają na współczesną matkę. Czy są większe niż te, które czekały na Maryję? Spotkanie poprowadzi Edyta Drozdowska. Bądźcie z nami!

Transmisja rozpocznie się o godz. 18:00

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Anna Weber, Aleksandra Woźniak
44,90 zł

Ania i Ola to mamy lamy – zupełnie zwykłe, nieidealne, a zarazem najlepsze na świecie mamy dla swoich dzieci. Opowiedzą ci, jak przetrwały i jak każda z nich radzi sobie w życiu z trójką dzieci.

...

Skomentuj artykuł

W oczekiwaniu na cud | Spotkanie LIVE z Anną Weber i Aleksandrą Wołkowską
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.