Bez tego będziecie niewolnicami mężczyzn

Bez tego będziecie niewolnicami mężczyzn
Adam Szustak OP

Myślicie, że nie macie w sobie siły i że musicie mieć obok mężczyznę. Chcecie potwierdzeń swojego piękna. Tym mechanizmom trzeba się przeciwstawić. Da się to zrobić tylko w jeden sposób.

Judyta znała i stosowała tę metodę, posłuchajcie:

DEON.PL POLECA
Więcej znajdziecie w audiobooku "Projekt Judyta. Czym jest siła kobiety?"

DEON.PL POLECA

Zróbcie sobie jedno ćwiczenie

- Zadajcie sobie pytanie: co jest we mnie piękne? Nie interesują mnie kulturowe pomysły na powabności i zgrabności, na kształy i rozmiary. Bo większość waszych koncepcji na piękno polega na tym, żeby się uatrakcyjnić seksualnie. A wy macie w twarzach coś tak całkowicie pociagającego, że wasze kształty nijak się mają do tego! - przekonuje ojciec Adam.

Posłuchajcie o inspirującym pięknie Judyty i na czym polega zaproponowane przez dominikanina ćwiczenie:

Posłuchaj też: "Nie potrzebujesz do szczęścia żadnego mężczyzny >>

Łakniecie obok siebie mężczyzny. Myślicie: "jak nie będę miała sensownego męża i nie założę z nim rodziny, zawsze będę nieszczęśliwa". To największe kłamstwo, jakie wmówił wam zły.

- "Chodź", "bądź ze mną", "muszę cię mieć" - zniewalające pragnienie męża i poddaństwo wobec mężczyzn to skutki grzechu pierworodnego. Wszystkie macie to w sobie, a to nie jest pomysł Pana Boga. Jeżeli chcecie wrócić do bycia kobietami z pierwotnego zamysłu Stwórcy, to musicie się całkowicie uwolnić od wszystkich mężczyzn.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Bez tego będziecie niewolnicami mężczyzn
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.