Jak stracić żonę? Te błędy całkowicie mogą zniszczyć waszą relację

Jak stracić żonę? Te błędy całkowicie mogą zniszczyć waszą relację
(fot. youtube.com)
1 rok temu
youtube.com / jp

- Nigdy nie słuchaj swojej żony, bo po co? Cokolwiek mówi, ignoruj to. Trzeba się nauczyć różnych technik, żeby było wiadomo, że słuchasz - radzi o. Adam Szustak.

W najnowszym odcinku dominikanin ironicznie przedstawia kilka prostych sposobów, które sprawią, że stracimy żonę. Znajdują się wśród nich krytyka jej urody, podważanie piękna i wartości oraz porównywanie do innych kobiet.

Mówi także o drobnych niespodziankach: "już, broń Boże, nie kupuj kwiatów, jeszcze bez żadnego powodu. Panowie, miłość trzeba dawkować, żeby się nie przyzwyczaiła".

Resztę porad znajdziecie w filmie poniżej:

A co na ten temat pisze wspomniana przez ojca Adama autorka książki "Antyporadnik"?

To nie jest poradnik dla mężczyzn, którzy mają dość swoich żon i chcieliby je po prostu zgrabnie (czytaj: bez nieprzyjemnych konsekwencji w postaci wyrzutów, łez, awantur i dzielenia majątku) "zgubić". To raczej anty-instrukcja dla tych, którzy zabieganie o związek zakończyli w chwili wyciągnięcia z kieszeni pudełka z pierścionkiem.

Zabroń (uniemożliw, utrudnij) żonie studiować/pracować/rozwijać się

Przecież ktoś musi siedzieć w domu! A może stać was tylko na rozwój jednej osoby? Zresztą, te wszystkie kursy, zajęcia, warsztaty, fitnessy czy inne "feministyczne dojrzewalnie" są śmieszne i nikomu niepotrzebne. Poza tym, czy to średniowiecze, żeby zabraniać? Oczywiście, przecież nie będziesz zamykał żony w komórce, wystarczy, że odmówisz zajęcia się w tym czasie dziećmi. Nie będzie miała wyboru. Albo całymi miesiącami będziesz wypominał brak niedzielnego obiadu - "bo zachciało jej się uczyć". Tylko nie dziw się po kilku latach, że jest jakaś taka… mało interesująca. Że trochę cię nudzi i niczym nie intryguje. Raczej trudno być intrygującą i poznawać "nowe światy" wgapiając się tylko w telewizor, garnki, monitor komputera i zeszyty dzieci.

Miej swoje własne pieniądze, rozrywki, plany

Po pracy siadasz do najnowszej wersji Call of Duty czy Warcrafta albo przy PS3, i niech tylko ktoś coś ci powie! Przecież swoje już dziś zrobiłeś. Nie mogłeś się powstrzymać i kupiłeś najnowszy model tabletu? Jakieś wymyślne akcesoria do samochodu? "No i co takiego się stało, przecież za swoje kupiłeś!". A na nową pralkę/wakacje/rower dla dziecka uzbiera się później, jakoś.

A tutaj przeczytacie fragment z książki "Antyporadnik" o tym, jak stracić męża >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mika Dunin
19,92 zł
24,90 zł

Niektórzy będą wkurzeni. Niestety, nie znam lepszego - a przy tym mniej drastycznego od tragedii, wypadku, nieszczęścia - sposobu, żeby zatrzymać się w tym szalonym biegu i zacząć się zastanawiać nad własnymi przekonaniami i poczynaniami.

Skomentuj artykuł

Jak stracić żonę? Te błędy całkowicie mogą zniszczyć waszą relację
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Jak stracić żonę? Te błędy całkowicie mogą zniszczyć waszą relację
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.