Jaki jest optymalny czas chodzenia ze sobą?

Jaki jest optymalny czas chodzenia ze sobą?
(fot. YouTube / Wydawnictwo WAM)
4 lata temu
Monika i Marcin Gomułkowie

W związku dużo zależy od czasu. Zwykle to kobieta nie może doczekać się ślubu, ale bywa też odwrotnie. Ile powinien trwać czas "chodzenia ze sobą"? Podpowiadają Monika i Marcin Gomułkowie.

Dlaczego długość tego czasu jest wbrew pozorom kluczowa? Co należy brać pod uwagę, podejmując decyzję o małżeństwie? Posłuchajcie:

5 błędów tych, co marzą o związku 

Bywa, że kiedy kobieta, która chciałaby "kogoś mieć", zostaje zaproszona na randkę, od razu się zakochuje. Nie widzi w mężczyźnie ani jednej wady i wybiera go. To błąd numer 1. Jakie są kolejne?

Co jeszcze osoby, które pragną miłości, małżeństwa, zostania mężem albo żoną mogą nieświadomie robić źle? Istnieje sposób na uwolnienie się od nieprzemyślanych zachowań? Posłuchajcie i sprawdźcie, jak jest u was:

Gotowi na zmiany? 

Monika i Marcin Gomułkowie - małżeństwo z Torunia. Nieustannie zakochani i codziennie uśmiechnięci rodzice Adasia. Ich ślubne wideo wyświetlono prawie milion razy. Dzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniem życia w rodzinie, publikując treści w sieci. Autorzy bloga początekwieczności.com

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maria Miduch, Szymon Żyśko
51,03 zł
72,90 zł

Książka z autografem Marii Miduch i Szymona Żyśko oraz autorskim przepisem Szymona na wspaniały deser!

Kupując ten produkt wspierasz Dom Dziecka w Żmiącej. Każde 20 zł ze sprzedaży przeznaczone jest na budowę nowego domu dla...

Skomentuj artykuł

Jaki jest optymalny czas chodzenia ze sobą?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.