72-latek właśnie ukończył studia. Wspierała go 98-letnia matka

72-latek właśnie ukończył studia. Wspierała go 98-letnia matka
Sam Kaplan w dniu wręczania dyplomów (Fot. Youtube/11Alive)
nypost.com/Youtube/dm

72-letni mieszkaniec Georgii, Sam, niedawno ukończył studia z kinematografii. Podczas rozdania dyplomów towarzyszyła mu jego 98-letnia matka. Mężczyzna ukończył z wyróżnieniem studia na wydziale kina i sztuki mediów.

Sam Kaplan z USA zapisał się do Georgia Gwinnett College w 2019 roku. Było to 50 lat po tym, jak zdecydował się nie kontynuować nauki po ukończeniu szkoły średniej w 1969 roku.

- Jechałem autostradą i usłyszałem w radiu, że można zapisać się na studia związane z kinematografią i otrzymać związany z tym stopień naukowy. Jeszcze tego samego dnia zapisałem się - mówi Sam.

I dodaje: - Zawsze lubiłem pisać i uwielbiam opowiadać historie. Pomyślałem, że mogę zamienić moje historie w scenariusze, ale potrzebowałem wiedzy od podstaw, aby zacząć to robić.

DEON.PL POLECA

Kaplan powiedział, że to studiowanie dało mu dużą satysfakcję. - To było prawdziwe wyzwanie. Było ekscytująco i nerwowo. Nauka ponownego uczenia się i interakcja z innymi uczniami była świetną też zabawą - mówi Kaplan.

Ukoronowaniem tego wyzwania było to, że matka Kaplana,Virginia, była obecna podczas ceremonii wręczenia dyplomów. - Miał wiele wyzwań, ale wytrwał, a ja jestem zachwycona i bardzo, bardzo dumna - podkreśla kobieta.

Sam ukończył z wyróżnieniem studia na wydziale kina i sztuki mediów. W przyszłości planuje pisać kolejne scenariusze.

- Dzięki nowemu dyplomowi będzie odnosił sukcesy. I kto wie, może nawet zagram dzięki niemu w filmie - dodała uszczęśliwiona mama, która wkrótce skończy 99 lat.

Materiał za New York Post.

nypost.com/Youtube/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Krystyna Dajka

Twój kolejny krok ku długowieczności!

Sięgnij po to, co podpowiada natura, i przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem.

Z nowej książki Krystyny Dajki dowiesz się, jakie nawyki żywieniowe zapewnią ci długie życie w zdrowiu. Pomoże ci...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

72-latek właśnie ukończył studia. Wspierała go 98-letnia matka
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.