Piękny gest Anny Lewandowskiej

Piękny gest Anny Lewandowskiej
(fot. shutterstock.com)
3 lata temu
radiogdańsk.pl/ twitter.com/ ed

Zarówno Anna jak i Robert chętnie pomagają potrzebującym. Tym razem kobieta przekazała 15 tys. dla Domu Samotnej Matki Monar-Markot w Gdańsku.

- Mamy nowe kafelki, sufit, oświetlenie i wentylację - powiedziała w rozmowie z Radiem Gdańsk Agnieszka Nowak, dyrektor Pomorskiego Centrum Pomocy Bliźniemu Monar - Markot w Gdańsku. Podopieczne ośrodka były zachwycone, kiedy dowiedziały się, że wspiera je żona kapitana reprezentacji Polski.

To wpis z Twittera Ani. Jak widać nie tylko motywuje innych do spełnienia marzeń, ale też osobiście w tym pomaga!

Dlaczego właśnie ten dom? 

Dzięki wspariu Anny Lewandowskiej w gdańskim Domu Samotnej Matki odbył się generalny remont. Wszyscy podkreślają rolę, jaką odegrała w całej sprawie Jolanta Chyrek z Gdyni, która osobiście zna Annę Lewandowską. Kobiety poznały się dzięki karatę.

- Ania, która chce pomagać innym kobietom sama zaproponowała, żebym znalazła w Trójmieście kogoś, kto potrzebuje wsparcia. Zaczęłam poszukiwania i tak trafiłam do domu samotnej matki w Gdańsku-Wrzeszczu. Ania obejrzała zdjęcia i chętnie zgodziła się na pomoc mieszkającym tam matkom z dziećmi - mówi pani Jolanta.

- To było wielkie "wow", kiedy okazało się kto nas wspiera. Dziewczyny były zachwycone. Jesteśmy bardzo wdzięczne pani Ani Lewandowskiej, że zechciała nam pomóc. Będziemy dbały o te meble i naszą nową kuchnię. Mamy nadzieje, że Ania kiedyś nas odwiedzi... - mówi Karolina, która mieszka w placówce przy ul. Kochanowskiego we Wrzeszczu od czterech lat.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Piękny gest Anny Lewandowskiej
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Piękny gest Anny Lewandowskiej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.