Twoje 15 minut z Bogiem na dobry koniec dnia. Znajdziesz dla Niego chwilę?

Twoje 15 minut z Bogiem na dobry koniec dnia. Znajdziesz dla Niego chwilę?
Wojciech Werhun SJ/ ed

To może trwać tylko 15 minut. Jest dobrym sposobem na zakończenie tej niedzieli. Posiedź z Bogiem i pomedytuj. Niżej znajdziesz propozycję, jak to zrobić. To jedno z ćwiczeń duchowych autorstwa Wojtka Werhuna SJ. Dobrego czasu:

Twoje 15 minut z Bogiem na dobry koniec dnia. Znajdziesz dla Niego chwilę? - zdjęcie w treści artykułu

Po co ci ćwiczenia duchowe? 

- Nauczysz się trwać w obecności Boga, staniesz się kimś wdzięcznym i świadomym siebie. Wejdziesz na głębszy poziom relacji z Bogiem ze sobą - zachęca Wojtek Werhun SJ, autor Ćwiczeń duchowych >> i Kwadransu uważności.

DEON.PL POLECA


Na dobry początek wystarczy 15 minut dziennie, żeby zacząć ten program osobistego rozwoju dla duszy, z którego możesz korzystać przez kilka lat albo przez całe życie. Żeby się zatrzymać, żeby odkrywać piękną i trudną prawdę o sobie, żeby znaleźć to, czego w głębi serca pragniesz i w ciszy spotkać się z Bogiem.

ON na Ciebie czeka. Szuka cię tak samo jak Adama w raju i mówi jak do Zacheusza: "Dziś chcę się zatrzymać w twoim domu". Możesz zatęsknić za Nim jak Zacheusz i nie chować się przed Nim jak Adam. Dobrego czasu! 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wojciech Werhun SJ

Podręczne narzędzie rozwoju osobistego i duchowego

Ćwiczenia duchowe to zbiór pojedynczych ćwiczeń ułożonych na podstawie tradycji świętego Ignacego Loyoli. Możesz je dostosować do własnego trybu życia i korzystać z nich w dowolny dla siebie sposób.

...

Skomentuj artykuł

Twoje 15 minut z Bogiem na dobry koniec dnia. Znajdziesz dla Niego chwilę?
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.