Abp Welby: modlę się za mojego drogiego brata Franciszka

Abp Welby: modlę się za mojego drogiego brata Franciszka
Fot. The Archbishop of Canterbury / YouTube.com
KAI / tk

Prymas Wspólnoty anglikańskiej abp Justin Welby modli się za papieża Franciszka i podziela jego żal z powodu konieczności odwołania ich wspólnej podróży do Sudanu Południowego, dokąd mieli podjechać na początku lipca razem z moderatorem prezbiteriańskiego Kościoła Szkocji pastora Jima Wallace'a.

Papież odłożył w czasie swój wyjazd do Demokratycznej Republiki Konga i Sudanu Południowego „przychylając się do prośby lekarzy, aby nie zniweczyć rezultatów trwającej nadal terapii kolana”, którego ból uniemożliwia mu poruszanie się.

- Modlę się za mojego drogiego brata @Pontifex i podzielam jego żal, że nasza wizyta w Sudanie Południowym razem z @ChurchModerator jest odłożona w czasie. Nadal modlę się za mieszkańców Sudanu Południowego w ich wyzwaniach i nadziejach na pokój i nie mogę się doczekać tej historycznej wizyty w późniejszym terminie – napisał abp Welby na swoim koncie na Twitterze.

Źródło: KAI / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Stefan von Kempis

Daj się rozpalić Słowu

Stary i zniszczony egzemplarz Biblii towarzyszy Franciszkowi od kilkudziesięciu lat. To najcenniejszy skarb naszego papieża, świadek jego radości i płaczu, prawdziwe źródło jego Ewangelicznej energii. Dla Franciszka Biblia nie jest pięknym...

Skomentuj artykuł

Abp Welby: modlę się za mojego drogiego brata Franciszka
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.