Adam Szustak OP odpowiada na film oskarżający Marcina Zielińskiego

Adam Szustak OP odpowiada na film oskarżający Marcina Zielińskiego
(fot. Langusta na palmie / youtube.com)
Adam Szustak OP

"Nie wyobrażam sobie, jak możecie przestępować do Komunii z czymś takim" - mówi dominikanin do twórców filmu o Marcinie Zielińskim.

"Po publikacji tego filmu odezwą się wściekłe demony, które zażarcie będą bronić Marcina Zielińskiego. Uważnie słuchaj, kto będzie głośno krzyczał i pamiętaj, że te osoby nie służą Bogu" - mówią twórcy filmu. "Więc żeby potem nie było, zostaliście ostrzeżeni" - odpowiada żartem Adam Szustak OP.

DEON.PL POLECA"To najczystszy wyraz magicznego rozumienia wiary i taniej sensacji". Posłuchaj, co dominikanin ma do powiedzenia w sprawie filmu "Marcin Zieliński - Fałszywy charyzmatyk zdemaskowany!".

Film Adama Sustaka OP to nie jedyna krytyczna opinia na temat filmu oskarżającego Marcina Zielińskiego

"To dopiero jest pentekostalizacja i protestantyzacja! Autorzy filmu bawią się w Urząd Nauczycielski Kościoła (nie mając do tego z pewnością żadnego upoważnienia od kompetentnej władzy Kościoła). Innymi słowy: krytykują charyzmatyka, a sami tymi samymi metodami się posługują. Na mocy jakiej władzy orzekają, że Marcin Zieliński głosi nieortodoksyjne nauki, że jest szarlatanem? Bo im się tak wydaje! Czyli promocja <<Kościoła anarchicznego>>" - skomentował tę publikację Marek Blaza SJ.

W sprawie filmu dotyczącego Marcina Zielińskiego zabrał głos również Remigiusz Recław SJ: - To paszkwil zrobiony przez stronę zwiedzeni. Czy ja zmieniam zdanie na temat Marcina? Znam go osobiście, wiem, jakim jest człowiekiem i wiem, jaki Duch w nim jest. Budzi się na nowo inkwizycja. Tutaj >> wysłuchacie całości stanowiska jezuity.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP odpowiada na film oskarżający Marcina Zielińskiego
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.