Adam Szustak OP spotka się z Franciszkiem? "Chciałbym mu wbić na chatę"

Adam Szustak OP spotka się z Franciszkiem? "Chciałbym mu wbić na chatę"
(fot. Langusta na palmie / youtube.com)
2 lata temu
Langusta na palmie / youtube.com / pk

"Chyba pójdę przez Rzym". Dominikanin zdradził szczegóły swojej pielgrzymki do Ziemi Świętej. Dotyczą Ojca Świętego.

Adam Szustak PO w trzechsetnym, jubileuszowym odcinku "Niecodziennego vloga" zdradził, co zamierza zrobić w czasie swojej pielgrzymki do Ziemi Świętej.

"Po Wielkanocy wychodzę na pielgrzymkę na nogach do Jerozolimy. Mam trzy i pół miesiąca, żeby dojść do Jerozolimy. Mam nadzieję, że przez te trzy i pół miesiąca dojdę. Nie pójdę przez Syrię, bo teraz nie da się tamtędy dojść na nogach do Ziemi Świętej" - powiedział dominikanin.

Szukasz miłości? Msza święta o dobrego męża i dobrą żonę w Walentynki>>

"Chyba pójdę przez Rzym. Chciałbym pójść do papieża Franciszka. Chciałbym mu wbić na chatę, chciałbym chwilę się z nim spotkać, chciałbym go poprosić aby mnie pobłogosławił i przeze mnie pobłogosławił was wszystkich. Jak już będę u papieża Franciszka najcudowniejszego, ukochanego, to pewnie potem pójdę już dalej przez Włochy i popłynę na Cypr i pójdę do Jerozolimy" -  zdradził Adam Szustak OP.

Dominikanin odniósł się również do próśb wielu internautów, którzy chcą mu towarzyszyć w drodze.

"Kochani, nie ma takiej opcji. To jest moja pokuta, którą muszę odbyć. Nie będzie z tego żadnego wydarzenia medialnego. Ja znikam. Po prostu. To jest tylko ja i Pan Bóg. Nie powiem kiedy i skąd wychodzę. I nie powiem jaką trasą pójdę. Żeby, broń Boże, nikt nie próbował iść ze mną. Potraktujcie to poważnie" - wyjaśnił zakonnik.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP spotka się z Franciszkiem? "Chciałbym mu wbić na chatę"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.