Caritas zorganizuje "Wakacje z Bogiem”

Caritas zorganizuje "Wakacje z Bogiem”
Fot. EpiskopatNews / flickr / CC BY-NC-SA 2.0
6 miesięcy temu
KAI /kb

Caritas Archidiecezji Poznańskiej zorganizuje dla dzieci z ubogich rodzin tygodniowy pobyt w Białym Dunajcu oraz cztery jednodniowe wycieczki do Torunia, Wrocławia, Rogowa i Rakoniewic, a to wszystko w ramach "Wakacji z Bogiem”. Wyjazdy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.

"Wyjazdy mają na celu integrację grupy rówieśniczej, są też okazją do twórczego spędzenia wakacyjnego czasu w radosnej atmosferze. W dniach 30 lipca do 5 sierpnia dzieci będą mogły spędzić tydzień w Białym Dunajcu. W programie przewidziano m.in. wędrówki górskie oraz zwiedzanie ośrodków dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, a także miejsc o charakterze edukacyjno-rozrywkowym” – mówi KAI Marek Misiek z Caritas Archidiecezji Poznańskiej.

Ponadto w lipcowe środy od 14. dnia tego miesiąca najmłodsi będą mogli skorzystać z jednodniowych wycieczek do Torunia, Wrocławia i Rakoniewic. W piątek 23 lipca zaplanowany jest wyjazd do Rogowa.

"Organizowane przez nas wyprawy są okazją do kreatywnego i atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego przez dzieci” – zaznacza Misiek.

Na kolonię i wyjazdy można zapisywać chętnych od 1 czerwca w sekretariacie poznańskiej Caritas.

Na ten cel prowadzona jest też zbiórka, którą można wesprzeć na stronie internetowej: https://caritaspoznan.pl/wyjazdy-wakacyjne-dzieci.

Dotychczas zebrano 20 proc. potrzebnej sumy.

Źródło: KAI / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Caritas zorganizuje "Wakacje z Bogiem”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.