Iga Świątek pomaga rodzinie w ramach Szlachetnej Paczki i mobilizuje innych do pomocy

Iga Świątek pomaga rodzinie w ramach Szlachetnej Paczki i mobilizuje innych do pomocy
Iga Świątek niesie pomoc w ramach Szlachetnej Paczki (fot. JAROSLAW BARANSKI)
Szlachetna Paczka / tk

 - W tenisie najważniejsze jest, żeby uzyskać jak największą liczbę punktów, jak najszybciej. Ale w Szlachetniej Paczce dążymy do czegoś innego. Tutaj najważniejszą liczbą jest zero. Nie zostawmy bez wsparcia żadnej rodziny w potrzebie! – mówi Iga Świątek, która już po raz trzeci organizuje Szlachetną Paczkę dla wybranej rodziny.

Zero na liczniku Szlachetnej Paczki, o które w tym roku gra także Iga, oznacza, że wszystkie rodziny włączone do programu otrzymają pomoc. - Pomóżmy Szlachetnej Paczce, osiągnąć najlepszy wynik. Wejdźmy na szlachetnapaczka.pl i wyzerujmy licznik rodzin potrzebujących pomocy – dopinguje tenisistka.

Iga Swiątek pomaga w ramach Szlachetnej Paczki

- Pomaganie razem ze Szlachetną Paczką stało już się moją tradycją. Zachęcam wszystkich do tego, żeby również weszli na stronę szlachetnapaczka.pl i wybrali rodzinę, którą chcieliby wesprzeć. Można to robić do najbliższego piątku, 9 grudnia – apeluje Iga Świątek.

Dobry wynik jest ważny. Decyduje o wygranej. W sporcie liczy się ten najwyższy. Istnieją jednak wyjątkowe sytuacje, w których najlepszy wynik to ZERO. Tak jest w przypadku Szlachetnej Paczki.  

Zero, na liczniku rodzin Szlachetnej Paczki, będzie oznaczać, że każda z rodzin, która czekała na pomoc, znalazła swojego darczyńcę. To ważne, żeby nie zawieść nadziei tych, którzy czekają na wsparcie. Czasu zostało już bardzo niewiele, ale każdy z nas ma wpływ na to, by nikt nie został bez pomocy.

Nie zostawmy bez wsparcia żadnej potrzebującej rodziny. Pomóc może każdy – wejdź na szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę. Masz czas do piątku, 9 grudnia.

Komu w tym roku pomaga Iga Świątek?

Iga Świątek w ramach Szlachetnej Paczki pomaga już po raz trzeci. Tym razem wspiera 3-osobową rodzinę, panią Adriannę i jej dwoje dzieci: 12-letnią córkę Monikę i 4-letniego syna Bartka. Mąż pani Adrianny zmarł dwa lata temu, od tego czasu kobieta samodzielnie zmaga się z trudami codzienności. Opieka nad dziećmi nie pozwala jej podjąć pracy na pełny etat. Przeszkodą jest również brak samochodu i to, że mieszkają daleko od miasta. Pani Adrianna stara się poprawić sytuację rodziny. Ma talent plastyczny, robi piękne choinki i ozdoby świąteczne.

Dobro to wynik dzielenia! Wejdź na szlachetnapaczka.pl i pomóż tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Źródło: Szlachetna Paczka / tk

 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Anna Sólyom

Nie potrzebujesz siedmiu żyć. Możesz być szczęśliwy w tym!

Nagore po raz kolejny znajduje się na życiowym zakręcie. Nie ma oszczędności, pomysłu na siebie, a jej ostatni związek właśnie się rozpadł. W akcie desperacji przyjmuje...

Skomentuj artykuł

Iga Świątek pomaga rodzinie w ramach Szlachetnej Paczki i mobilizuje innych do pomocy
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.