Ktoś podszywa się pod o. Adama Szustaka. Dominikanin prosi o wsparcie

Ktoś podszywa się pod o. Adama Szustaka. Dominikanin prosi o wsparcie
Fot. Langusta na palmie / YouTube.com
Facebook.com / tk

Na facebook’owym profilu o. Adama Szustaka "Langusta na palmie" pojawił się komunikat, w którym poinformowano, że ktoś podszywa się pod znanego dominikanina. Konto o nazwie "Adam Szustak Szustak" jest fałszywe. Kaznodzieja potrzebuje wsparcia internatów.

Ktoś podszywa się pod o. Adama Szustaka

"Drodzy Langustowicze, z przykrością musimy Was poinformować, że na Facebooku pojawił się kolejny, fałszywy profil podszywający się pod Ojca Adama. Profil ten (...) nie jest prawdziwy. Oszuści wysyłają wiadomości, próbując wprowadzić Was w błąd" – czytamy w komunikacie "Langusty na palmie".

Konto zostało już zgłoszone jako fałszywe, lecz administratorzy "Langusty na palmie" proszą internautów, aby również zgłaszali oszukany profil o. Szustaka.

"W ilości siła! Jeśli natkniecie się na inne podejrzane profile, prosimy, zgłaszajcie je jako fałszywe. Dbajmy razem o nasze bezpieczeństwo w sieci i walczmy z takimi nieuczciwymi działaniami" – czytamy w komunikacie.

DEON.PL POLECA

Źródło: Facebook.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tiago Forte

Uporządkuj swoje informacje, znajduj je w kilka sekund i uwolnij swoją kreatywność!

Po raz pierwszy w historii możemy sięgać do wiedzy w każdej chwili, z każdego miejsca na świecie. Nigdy nie było lepszego czasu na...

Skomentuj artykuł

Ktoś podszywa się pod o. Adama Szustaka. Dominikanin prosi o wsparcie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.