Adam Szustak OP: Słyszałem w życiu różne wyzwiska, ale po raz pierwszy ktoś mnie opluł

Adam Szustak OP: Słyszałem w życiu różne wyzwiska, ale po raz pierwszy ktoś mnie opluł
Fot. Langusta na palmie / YouTube
Langusta na palmie / YouTube / pk

- Jak się okazało, miało to związek z filmem, który niedawno nagrałem - wyjaśnia dominikanin. Adam Szustak OP podzielił się nieprzyjemną sytuacją na swoim kanale YouTube "Langusta na palmie".

- Kochani, chciałbym podzielić się z wami jednym wydarzeniem. Spotkała mnie ostatnio mało przyjemna rzecz. Nie mówię, że jakoś bardzo tragiczna, ale na pewno nieprzyjemna. W ciągu ostatnich dni, nie ważne gdzie, w trakcie rekolekcji, które głosiłem, szedłem ulicą obok pewnej galerii handlowej i spotkałem człowieka, który mnie znał. Miał około 30 lat. Podszedł do mnie. Widziałem, że jest trochę wycofany, zaintrygowany… Podszedł i zapytał: "Ojciec Szustak?". Jakby chciał się upewnić. Odpowiedziałem: "Tak". Wtedy splunął na mnie - powiedział dominikanin i dodał:

"Co się okazało? Chwilę jeszcze rozmawialiśmy. To nie była jakaś owocna rozmowa. W ogóle to przytrafiło mi się to pierwszy raz w życiu. Słyszałem różne wyzwiska, ale po raz pierwszy ktoś mnie opluł. Jak się okazało, miało to związek z filmem, który niedawno nagrałem".

Posłuchaj całej wypowiedzi Adama Szustaka OP, który w 5:11 minucie filmu komentuje nieprzyjemne zajście:

DEON.PL POLECA

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Adam Szustak OP: Słyszałem w życiu różne wyzwiska, ale po raz pierwszy ktoś mnie opluł
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.