Papież pozdrowił pielgrzymów obecnych na placu św. Piotra

Papież pozdrowił pielgrzymów obecnych na placu św. Piotra
Fot. depositphotos.com
KAI / kb

Po odmówieniu modlitwy „Anioł Pański” i udzieleniu apostolskiego błogosławieństwa apostolskiego papież Franciszek pozdrowił obecnych pielgrzymów, a w sposób szczególny Peruwiańczyków.

Drodzy bracia i siostry,

Serdecznie pozdrawiam was wszystkich, wiernych z Rzymu i pielgrzymów z różnych krajów.

W szczególności, także w tę niedzielę z radością pozdrawiam różne grupy młodych: z Zoppola, w diecezji Concordia-Pordenone; z Bolonii, którzy przejechali rowerami Via Francigena z Orvieto do Rzymu; uczestników obozu wędrownego zorganizowanego w Rzymie przez Siostry Uczennice Boskiego Mistrza. Pozdrawiam również serdecznie młodzież i wychowawców z grupy „Dopo di noi” z Villa Iris di Gradiscutta di Varmo, w prowincji Udine. Widzę też kilka flag peruwiańskich. Pozdrowienie dla Peruwiańczyków, którzy mają nowego prezydenta, niech Pan zawsze błogosławi wasz kraj.

DEON.PL POLECA

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego miesiąca sierpnia. Proszę, nie zapominajcie o mnie w modlitwie. Smacznego obiadu i do widzenia!

Do 9 sierpnia 2021 r. wpisując kod IGNACYD otrzymasz rabat do 40 proc. na książki z duchowości ignacjańskiej.

Źródło: KAI / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Gerhard Ludwig Müller

Skała pośród wzburzonego morza

Papiestwo to jedna z najbardziej niezwykłych instytucji świata. W równej mierze fascynuje, co wywołuje gorące dyskusje. Ta książka wyjaśnia narosłe przez wieki kontrowersje i pozwala zrozumieć misję papieża w Kościele i...

Skomentuj artykuł

Papież pozdrowił pielgrzymów obecnych na placu św. Piotra
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.