Jubileusz MAM i widowisko edukacyjne "Szczęście bez Granic"

Jubileusz MAM i widowisko edukacyjne "Szczęście bez Granic"
Zuzanna Łabno

Zapraszamy sympatyków, przyjaciół oraz wszystkich zainteresowanych na wspólne świętowanie 9. Jubileuszu Mistrzowskiej Akademii Miłości.  Wydarzenie odbędzie się 21 lutego, o godz. 16, w Domu Kultury "Świt" w Warszawie.

Mistrzowska Akademia Miłości została założona w 2007 roku w Warszawie przez Mirę Jankowską. Sprawia, że ludzie potrafią ze sobą rozmawiać, a nie tylko mówić. Pomaga budować głębokie, szczere i dojrzałe więzi międzyludzkie.

Od początku działalności Akademia zorganizowała prawie 500 szkoleń i audycji radiowych, podczas których szkoleniowcy przekonywali, że bliskie i dobre kontakty są niezmiernie ważne a drugi człowiek to największa wartość.

Program 9. Jubileuszu jest bardzo atrakcyjny. Duża dawka merytorycznej wiedzy, spotkania z inspirującymi gośćmi, a także specjalność Mistrzowskiej Akademii Miłości-sceniczne widowisko edukacyjne, które w doskonały sposób łączy sztukę z merytoryką. To rodzaj multimedialnego spotkania z elementami teatru, filmu, mini wywiadami ze zwykłymi-niezwykłymi bohaterami oraz z wypowiedziami ekspertów, którzy porządkują poruszane zagadnienia. W scence teatralnej Zbigniewa Moskala wystąpią warszawscy aktorzy.

DEON.PL POLECA

Grono ekspertów wypowie się o różnicach w definicji szczęścia u mężczyzn i kobiet, o porażkach i o tym jak sobie z nimi radzić i o tym czy szczęście ma granice. Wśród zaproszonych gości znajdą się m.in. Izabela Antosiewicz-Trener Mocnych Stron w Taisja Laudy &Co. I Mariola Kosowicz-psychoonkolog, psychoterapeuta.

Po części oficjalnej odbędzie się bankiet, który będzie okazją do dalszej dyskusji na poruszone tematy oraz nawiązania nowych, inspirujących kontaktów.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Jubileusz MAM i widowisko edukacyjne "Szczęście bez Granic"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.