[PILNE] Nie żyje 63-letni polski ksiądz. Zmarł podczas odprawiania mszy świętej

[PILNE] Nie żyje 63-letni polski ksiądz. Zmarł podczas odprawiania mszy świętej
Fot. depositphotos.com
wiadomosci.onet.pl / lowicz24.eu / tk

Do tragicznej sytuacji doszło w niedzielę 26 lutego w parafii p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sobocie (diecezja łowicka). 63-letni ks. Mirosław Krzeszewski zasłabł podczas odprawiania mszy świętej. Mimo reanimacji nie udało się uratować duchownego.

„Odszedłeś głosząc Chrystusa... Dziękujemy za Twoją posługę... Spoczywaj w pokoju” – czytamy na facebookowym profilu parafii.

„Ks. Mirosław Krzeszewski urodził się 1 lutego 1960 roku w Warszawie. Święcenia kapłańskie przyjął 28 maja 1987 roku z rąk kard. Józefa Glempa” – czytamy na lowicz24.eu.

Zmarły kapłan pracował jako wikariusz między innymi w parafiach: Przemienienia Pańskiego w Grodzisku Mazowieckim, św. Mikołaja w Tarczynie, Narodzenia NMP w Sochaczewie, św. Józefa w Legionowie, czy św. Józefa Robotnika w Sochaczewie, św. Jana Chrzcielna w Kutnie.

DEON.PL POLECA

"Ksiądz Mirosław prowadził u nas w parafii ostatnie rekolekcje adwentowe. Pamiętajmy o księdzu w naszych modlitwach!" — czytamy z kolei we wpisie parafii Góry św. Małgorzaty na Facebooku.

Źródło: wiadomosci.onet.pl / lowicz24.eu / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomasz P. Terlikowski

Siedem spojrzeń na granicę życia i śmierci

Współczesna medycyna coraz skuteczniej przedłuża życie. Czym się kierować przy rozwiązywaniu wynikających stąd dylematów? Jak do tych problemów należy podchodzić od strony etycznej i duchowej? Na co powinna...

Skomentuj artykuł

[PILNE] Nie żyje 63-letni polski ksiądz. Zmarł podczas odprawiania mszy świętej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.