Rusza specjalna strona internetowa poświęcona ks. Krzysztofowi Grzywoczowi

Rusza specjalna strona internetowa poświęcona ks. Krzysztofowi Grzywoczowi
(fot. Serce i nerki / youtube.com)
Informacja prasowa / pk

Rusza specjalna strona internetowa poświęcona ks. Krzysztofowi Grzywoczowi, cenionemu rekolekcjoniście, kierownikowi duchowemu, terapeucie i autorowi, który w sierpniu 2017 roku zaginął w Alpach.

Projekt ma ruszyć w Wielką Sobotę. Będzie on dostępny pod adresem kskrzysztofgrzywocz.pl.

"Multimedialna strona stanie się miejscem formacji, gromadzenia bogatej spuścizny naukowej i duszpasterskiej, ale i - tak bliskiej ks. Krzysztofowi - idei spotkania" - napisał Ryszard Paluch, koordynator projektu.

Ks. Grzywocz: taki mąż to "jaśnie pan, dzidziuś">>

DEON.PL POLECA

Specjalny dekret w tej sprawie wydał bp Andrzej Czaja. "W związku z koniecznością należytego zabezpieczenia spuścizny naukowej i duszpasterskiej po zaginionym 17 sierpnia 2017 r. w szwajcarskich Alpach ks. dr. Krzysztofie Grzywoczu, działając w myśl Pierwszego Synodu Diecezji Opolskiej, niniejszym powołuję stronę www.kskrzysztofgrzywocz.pl, której celem jest gromadzenie i archiwizowanie bogatego depozytu, jaki Kościołowi lokalnemu i powszechnemu pozostawił ks. dr Krzysztof Grzywocz" - napisał biskup opolski.

***

18 sierpnia 2017 roku policja szwajcarska opublikowała komunikat o zaginięciu kapłana.

Ks. Krzysztof Grzywocz, po odprawieniu Mszy św. 17 sierpnia rano w Betten, wyjechał szarym Renault o nr. rej. OP 439OC w nieznanym kierunku i nie wrócił. 18 sierpnia miał tam ponownie odprawić Mszę św. Z nieoficjalnych informacji wynika, że policja znalazła samochód księdza Krzysztofa i przypuszcza, że najprawdopodobniej poszedł w góry.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Krzysztof Grzywocz

Ksiądz Krzysztof Grzywocz, głosząc konferencje, spotykał się z bliska ze słuchającymi. Tak jakby rozmawiał z każdym z osobna – nawet gdy w auli było dwieście osób. Jakby siedział z uczestnikami sesji przy jednym stole, wsłuchiwał...

Skomentuj artykuł

Rusza specjalna strona internetowa poświęcona ks. Krzysztofowi Grzywoczowi
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.