Tragiczny wypadek siostry zakonnej. Przełożona domu zakonnego zginęła na miejscu

Tragiczny wypadek siostry zakonnej. Przełożona domu zakonnego zginęła na miejscu
Fot. depositphotos.com
polsatnews.pl / tk

20 marca we wsi Sąborze pod Słupskiem miał miejsce tragiczny wypadek. Auto osobowe zderzyło się czołowo z samochodem dostawczym, w wyniku czego zginęła 56-letnia siostra Inga Grula, przełożona domu zakonnego w Koszalinie.

O śmierci zakonnicy poinformowała diecezja koszalińsko-kołobrzeska. "Do tragicznego zdarzenia doszło niedaleko Słupska 20 marca w godzinach popołudniowych. Śmierć poniosła s. Inga Grula, ze zgromadzenia sióstr szensztackich" – czytamy w komunikacie diecezji.

Jak podaje portal polsatnews.pl, „Wypadek miał miejsca w poniedziałek około godz. 13:00 na drodze krajowej nr 6”.

- Na miejsce od razu pojechali policjanci słupskiej drogówki, którzy ustalili wstępnie, że jadąca w stronę Słupska 56-letnia kierująca fordem zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka dostawczym dafem, którym kierował 27-latek – powiedział portalowi GP24.pl Jakub Bagiński, oficer prasowy słupskiej Komendy Miejskiej Policji.

Mężczyzna kierujący pojazdem dostawczym nie odniósł obrażeń.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Jan Twardowski

Ks. Jan Twardowski, jako kaznodzieja i poeta pokazywał, że świętość nie jest oderwana od codzienności, a świętych można spotkać już tu, na ziemi. W rozważaniach i w wierszach pytał, co robić, żeby być świętym. I...

Skomentuj artykuł

Tragiczny wypadek siostry zakonnej. Przełożona domu zakonnego zginęła na miejscu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.