Watykan: kard. Krajewski opuścił klinikę Gemelli i powrócił do domu

Watykan: kard. Krajewski opuścił klinikę Gemelli i powrócił do domu
fot. Maskacjusz TV / YouTube
KAI / pk

Papieski jałmużnik, kard. Konrad Krajewski, hospitalizowany przez 11 dni w rzymskiej klinice Gemelii z powodu infekcji koronawirusem 1 stycznia opuścił szpital i powrócił do swego domu - poinformowało Radio Maryja.

Hospitalizacja przyniosła poprawę stanu zdrowia Księdza Kardynała. Podczas pobytu w szpitalu podkreślał, że pragnie jak najszybciej powrócić do osób słabych i potrzebujących. 1 stycznia modlił się wraz ze słuchaczami Radia Maryja podczas modlitwy "Anioł Pański". W wypowiedzi dla toruńskiej rozgłośni podkreślił, że jego życie religijne podczas długich 11 dni pobytu w szpitalu przebiegało w rytmie Radia Maryja. "Od godzinek, poprzez brewiarz, inne modlitwy mogłem uczestniczyć w życiu religijnym, modlić się wraz z innymi i wielbić Pana Boga" - podkreślił papieski jałmużnik.

Kard. Krajewski zapewnił, że chętnie przekaże Ojcu Świętemu pozdrowienia od słuchaczy toruńskiej rozgłośni.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

Watykan: kard. Krajewski opuścił klinikę Gemelli i powrócił do domu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.