Weź udział w wyjątkowych roratach w górach

Weź udział w wyjątkowych roratach w górach
(fot. Alexandru Zdrobău on Unsplash)
stacja7.pl / jb

Duszpasterstwo akademickie św. Anny w Krakowie kolejny raz organizuje Roraty w górach. W poprzednich latach gościli m. in. na Turbaczu i Hali Krupowej. 

Jak wyjaśnia duszpasterz, ks. Dariusz Halik: "zawsze mamy jakiś temat związany z górami, ponieważ codzienne czytania Adwentowe też do nich nawiązują. Chcieliśmy nadać hasłu taki praktyczny wymiar". Dodaje, że studenci potrzebują takich wyzwań, ponieważ połączenie przygody i duchowości zawsze przynosi umocnienie.

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani studenci. Wyprawa odbędzie się w nocy z 13 na 14 grudnia. O północy autokar wyrusza do Żabnicy, stamtąd około 3 w nocy wyruszają na szczyt. Dojście do celu planowane jest o świcie. Po Mszy świętej w schronisku przewidziane jest wspólne śniadanie. Powrót do Krakowa około godziny 12. 

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Zapisy ruszają 8 grudnia o godzinie 22 na stronie internetowej Duszpasterstwa i trwają jedynie dobę, także nie zwlekajcie!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Brat Marek z Taizé, Piotr Żyłka

Spotkaj Boga w ciszy i prostocie

Mała, burgundzka wioska. Skromne zabudowania. Cisza. Spokój. Kontemplacja i modlitwa. To właśnie tu, od ponad siedemdziesięciu lat, przyjeżdżają tysiące młodych ludzi. Czego szukają? Co pragną zmienić? Dlaczego, nawet po...

Skomentuj artykuł

Weź udział w wyjątkowych roratach w górach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.