Załóż blog na DEON.pl. Czekamy na twoje teksty!

Załóż blog na DEON.pl. Czekamy na twoje teksty!
fot. Andrew Neel / Unsplash

Mamy dla Was dwie wiadomości - i jak to zwykle bywa, zaczynamy od tej złej. Otóż od jakiegoś czasu blogosfera DEON-u nie działała prawidłowo. Przekonali się o tym ci, którzy chcieli założyć nowego bloga, a nawet skontaktować się z administratorem. Bardzo za to przepraszamy.

A teraz dobra wiadomość: już uporaliśmy się z kryzysem i wszystko znów działa jak należy. Posprzątaliśmy trochę na blogowym podwórku, stąd wszystkie konta nieaktywne od co najmniej dwóch lat zostały skasowane. Ale też blogi otrzymały nowego opiekuna i choć za oknem zima, miejscami nawet dość intensywna, mamy nadzieję, że u nas nastąpi trwała odwilż, a nawet wiosna.

DEON.PL POLECAZapraszamy zatem do zakładania blogów i dzielenia się Waszymi refleksjami. Mamy nadzieję, że wielu z Was na stałe zagości na naszych stronach, a być może także stanie się naszymi stałymi współpracownikami. Przecież - jak by nie było - za ten świat, w którym żyjemy, jesteśmy wspólnie odpowiedzialni i wspólnie go tworzymy.

 

Chcesz założyć blog na DEON.pl? Kliknij w link!

Dyrektor Wydawnictwa WAM i DEON.pl. W latach 2014-2020 przełożony Prowincji Polski Południowej Towarzystwa Jezusowego. Autor kilku przekładów i książek, m.in. "Po kostki w wodzie. Siedem katechez o wierze uczniów Jezusa" (dostępnej także jako audiobook).

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jakub Kołacz SJ

Królestwo już nadeszło

Byli ludźmi z krwi i kości. Nie różnili się niczym od każdego z nas. Jedno spotkanie odmieniło ich życie. Podejdź, zatrzymaj się i razem z Autorem obserwuj ewangeliczne spotkania z Panem. Zobacz z...

Skomentuj artykuł

Załóż blog na DEON.pl. Czekamy na twoje teksty!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.