Milik o Bogu: wierzę, że pomaga mi na boisku

Milik o Bogu: wierzę, że pomaga mi na boisku
Fot. depositphotos.com
KAI / tk

Arkadiusz Milik, piłkarz reprezentacji Polski i francuskiego Olympique Marsylia otwarcie mówi o swojej wierze w Boga. - Modlę się codziennie i wiem, że Bóg pomaga mi na boisku – przyznaje sportowiec.

W 2018 roku na Jasną Górę przybyła 28. pielgrzymka sportowców. Zawodnicy i trenerzy przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej dziękowali za swoje sukcesy w karierze.

Wśród sportowców był znany piłkarz Arkadiusz Milik, który przygotował na jasnogórskie spotkanie specjalne świadectwo. Zawodnik podkreślił w nim, że wiara w Boga jest dla niego bardzo ważna i ma duży wpływ na życie. - Modlę się codziennie i wiem, że Bóg pomaga mi na boisku. Nie wstydzę się mojej wiary – mówił piłkarz.

Arkadiusz Milik zaznaczył, że receptą na sukces jest systematyczna praca. - Sam się o tym przekonałem. Wszystkim młodym chłopakom mówię, żeby ciężko pracowali. Determinacja i ciężka, czasem mordercza praca, na każdym treningu to bardzo ważne – twierdził reprezentant Polski.

DEON.PL POLECA

Źródło: KAI / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Milik o Bogu: wierzę, że pomaga mi na boisku
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.