DJ ANTEX nie żyje. Muzyk od kilku tygodni przebywał w szpitalu, był zakażony koronawirusem

DJ ANTEX nie żyje. Muzyk od kilku tygodni przebywał w szpitalu, był zakażony koronawirusem
fot. Depositphotos
Wprost / pk

Nie żyje Damian Antoniewski, muzyk znany jako DJ ANTEX. Zmarł w wieku 42 lat. Był zakażony koronawirusem.

"Do twojego łóżka szpitalnego przyszedł Pan Jezus przez sakramentalną posługę kapłana i uzdrowił twoją duszę. Damian zostałeś pojednany z Bogiem. Zmarłeś, jak Chrystus, w piątek w godzinie miłosierdzia. Jesteśmy pewni, że dostałeś bilet do nieba, dlatego cię nie żegnamy, tylko mówimy: Do widzenia, do zobaczenia ! (*)" - napisali przyjaciele muzyka na jego facebookowym profilu. 

Jak informuje portal Wprost, Damian Antoniewski poinformował o swojej chorobie w wigilię Bożego Narodzenia. Muzyk już wtedy znajdował się w szpitalu; w mediach społecznościowych opublikował swoje zdjęcie z maską tlenową.

"Z okazji nadchodzących Świat Bożego Narodzenia chciałem Wam życzyć wszystkiego najlepszego. Moje święta w tym roku są nie co inne od tych z poprzednich lat, niestety będę musiał je spędzić w samotności bez mojej żony i córeczek. Jeśli Was mogę prosić, to proszę Was tylko o "Zdrowie" dla Mnie, bo to jest mi teraz najbardziej potrzebne. Pozdrawiam gorąco i mam nadzieję, że wkrótce uda nam się gdzieś wspólnie spotkać" - pisał wtedy muzyk na Facebooku.

Kolejny raz DJ ANTEX napisał o stanie swojego zdrowia w Sylwestra. "Kochani chciałem Wam życzyć szczęśliwego nowego roku i dużo dużo zdrowia. Ja walczę dalej o moje życie" - poinformował.

DJ ANTEX zmarł 14 stycznia w wieku 42 lat. W ciągu ostatnich 20 lat występował w klubach całej Polsce, a także za granicą - informuje Wprost.

 

Źródło: Wprost / pk

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

DJ ANTEX nie żyje. Muzyk od kilku tygodni przebywał w szpitalu, był zakażony koronawirusem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.