Dominik Dubiel SJ poleca książki warte uwagi w Wielkim Poście

Dominik Dubiel SJ poleca książki warte uwagi w Wielkim Poście
Dominik Dubiel SJ (fot. Wydawnictwo WAM / YouTube.com)
Logo źródła: WAM Deon.pl / tk

Dominik Dubiel SJ w czwartym odcinku serii "Treści" poleca wartościowe lektury na Wielki Post. Jest to "Kontemplacja. Wprowadzenie do modlitwy uważności" o. Franza Jalicsa oraz "Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia" Marka E. Thibodeaux.

Na nową, wielkopostną serię filmów, w których różni goście polecają wartościowe lektury zaprasza Wydawnictwo WAM. "Dlaczego 'Treści'? Bo chcemy sięgać głębiej. Ćwiczmy siebie! Szukajmy inspiracji! Książki, o których opowiadają zaproszeni goście, pomogą nam lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu. Spróbujmy wspólnie uchwycić jego sens" - czytamy w opisie serii filmów.

W kolejnym odcinku serii Wydawnictwa WAM gościem był Dominik Dubiel SJ. Oto, jakie wartościowe książki na Wielki Post polecił: "Kontemplacja. Wprowadzenie do modlitwy uważności" o. Franza Jalicsa - czyli o tym, że w życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać, a także "Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia" Marka E. Thibodeauxa - czyli o tym jak dostroić swoje duchowe zmysły, aby skuteczniej rozpoznawać i podążać za głosem Dobrego Pasterza, odróżniając Jego głos od wszystkich innych.

Lektury polecane przez Dominika Dubiela SJ i pozostałych gości serii „Treści” można nabyć w z darmową dostawą w sklepie internetowym Wydawnictwa WAM.

DEON.PL POLECA

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Franz Jalics SJ

To właśnie uważność ostatecznie prowadzi do Boga. Kontemplacja jest oglądaniem. W życiu wiecznym nie będziemy o Bogu rozmyślać, ale Go oglądać. Nie będziemy także zajmować się Bogiem w zewnętrznej aktywności, tylko oglądać Go i miłować....

Skomentuj artykuł

Dominik Dubiel SJ poleca książki warte uwagi w Wielkim Poście
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.