O. Piórkowski poleca lektury na Wielki Post. Posłuchaj, co warto przeczytać w tym czasie

O. Piórkowski poleca lektury na Wielki Post. Posłuchaj, co warto przeczytać w tym czasie
O. Dariusz Piórkowski SJ poleca książki na Wielki Post (fot. Wydawnictwo WAM / YouTube.com)
Logo źródła: WAM Deon.pl / tk

W kolejnym odcinku wielkopostnej serii filmowej „Treści”, gościem jest o. Dariusz Piórkowski. Jezuita poleca książki, które warto w tym szczególnym okresie przeczytać: "Wiara ludzi wolnych"  ks. Józefa Tischnera, "W krainę ciszy" Martina Lairda OSA oraz "Patologia duchowości" ks. Krzysztofa Grzywocza.

Na nową, wielkopostną serię filmów, w których różni goście polecają wartościowe lektury zaprasza Wydawnictwo WAM. "Dlaczego 'Treści'? Bo chcemy sięgać głębiej. Ćwiczmy siebie! Szukajmy inspiracji! Książki, o których opowiadają zaproszeni goście, pomogą nam lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu. Spróbujmy wspólnie uchwycić jego sens" - czytamy w opisie serii filmów.

W drugim odcinku „Treści” wystąpił o. Dariusz Piórkowski SJ. Poleca on na Wielki Post książki: "Wiara ludzi wolnych" ks. Józefa Tischnera - czyli jak wierzyć w świecie, który żongluje iluzjami; "W krainę ciszy" Martina Lairda OSA - czyli praktyczny przewodnik po modlitwie kontemplacyjnej; "Patologia duchowości" ks. Krzysztofa Grzywocza - czyli fascynująca podróż po meandrach ludzkiej psychiki i duchowości.

Wszystkie lektury polecane przez o. Piórkowskiego i pozostałych gości serii „Treści” można nabyć w z darmową dostawą w sklepie internetowym Wydawnictwa WAM.

DEON.PL POLECA

Źródło: Deon.pl / tk

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Józef Tischner

Głęboka wiara i wielkie pytania ks. Józefa Tischnera

Jak wierzyć w świecie, który żongluje iluzjami? Czy kierować się sumieniem, jeśli inni idą na kompromis? Dlaczego Bóg tak często milczy wobec naszego cierpienia? Ile w Jego...

Skomentuj artykuł

O. Piórkowski poleca lektury na Wielki Post. Posłuchaj, co warto przeczytać w tym czasie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.