Magdalena Urbańska poleca książki na Wielki Post. Z pewnością są godne uwagi

Magdalena Urbańska poleca książki na Wielki Post. Z pewnością są godne uwagi
Magdalena Urbańska poleca książki na Wielki Post (Fot. Wydawnictwo WAM / YouTube.com)
Logo źródła: WAM Deon.pl / tk

Gościem trzeciego odcinka filmowej serii "Treści" jest blogerka Magdalena Urbańska. Jej zdaniem w Wielkim Poście warto przeczytać takie lektury jak: "Po co nam spowiedź?", "Twarzą w twarz" i "Modlitwa głębi".

Na nową, wielkopostną serię filmów, w których różni goście polecają wartościowe lektury zaprasza Wydawnictwo WAM. "Dlaczego 'Treści'? Bo chcemy sięgać głębiej. Ćwiczmy siebie! Szukajmy inspiracji! Książki, o których opowiadają zaproszeni goście, pomogą nam lepiej przeżyć czas Wielkiego Postu. Spróbujmy wspólnie uchwycić jego sens" - czytamy w opisie serii filmów.

W kolejnym odcinku serii "Treści" wystąpiła Magdalena Urbańska, blogerka m.in. portalu DEON.pl. Według niej w szczególnym czasie Wielkiego Postu warto zapoznać się z książkami: "Po co nam spowiedź?" o. Dariusza Piórkowskiego SJ - czyli odpowiedzi na wiele trudnych pytań dotyczących spowiedzi, "Twarzą w twarz" Małgorzaty Terlikowskiej - czyli zapis dziesięciu rozmów z duchownymi o różnych drogach i formach modlitwy oraz "Modlitwa głębi" Thomasa Keatinga OCSO - czyli jak znaleźć wewnętrzny spokój.

Wszystkie lektury polecane przez Magdalenę Urbańską i pozostałych gości serii „Treści” można nabyć w z darmową dostawą w sklepie internetowym Wydawnictwa WAM.

DEON.PL POLECA

Źródło: Deon.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Thomas Keating OCSO

Czym jest modlitwa głębi i jak zacząć ją praktykować?
W jaki sposób zasmakować jej duchowych owoców: pokoju, skupienia, poczucia Bożej obecności?
Jak łączyć kontemplację z działaniem?

Ojciec Thomas Keating (1923–2018), założyciel i duchowy...

Skomentuj artykuł

Magdalena Urbańska poleca książki na Wielki Post. Z pewnością są godne uwagi
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.