Film „Powołany” całkowicie za darmo w internecie

Film „Powołany” całkowicie za darmo w internecie
(Fot. Facebook/Powołany)
Youtube/dm

„Powołany” to film dokumentalny, w którym opowiedziano o miłości i mocy Bożej, przejawiającej się przez sakrament kapłaństwa.

Produkcja powstała m.in. dzięki wsparciu kilkuset darczyńców z całego świata i kapitałom kilku mecenatów. 

Film „Powołany” można zobaczyć całkowicie za darmo w kilku językach na kanale YouTube / Fundacja Filmowa Powołany.

W filmie w reżyserii Jana Sobierajskiego można zobaczyć aktorów tj.: Marcin Kwaśny, Jakub Dmochowski, Marta Lewandowska, Rafał Szałajko i Paulina Śmigielska.

DEON.PL POLECA

Część dokumentalna to historie nawróceń osób: Marty Przybyły, Pawła Martyniuka, Joanny Nowackiej, Marcina Ostrowskiego, Dawida Cmoka, Adama Szymkowskiego i Joanny i Marka Klęków.

Całość  za darmo w internecie

Do dobrze sytuowanej rodziny z wizytą duszpasterską przychodzi ksiądz, który jest zaproszony przez panią domu w ramach kolędy. Duchowny zastaje tam m.in. młodego chłopaka, wpatrzonego w swojego ojca, który jest skrajnym antyklerykałem.

W trakcie wizyty pojawia się również zbuntowana córka, która jest zwabiona na wspólne spotkanie przez swoją mamę pod pretekstem pomocy przy zakupach internetowych.

W trakcie wizyty duszpasterskiej dochodzi do mocnej wymiany zdań i zderzenia światopoglądów. Tematy oscylują wokół siedmiu, głównych posług zleconych kapłanom, takich jak: sakrament Eucharystii, sakrament pojednania i pokuty, chrztu Świętego, głoszenie słowa Bożego, modlitwy o uzdrowienie, egzorcyzmu oraz towarzyszenie osobie umierającej. 

W czasie poruszanych zagadnień kapłan opowiada niezwykłe, ale prawdziwe historie osób świeckich, które nawróciły się poprzez posługę księży. Są do historie, które przedstawiają głęboko przemianę siedmiu osób.

Podczas spotkania z kapłanem wychodzą również na jaw tajemnice skrywane między domownikami, które od lat niszczyły relacje rodzinne.

Produkcja otrzymała błogosławieństwo oraz honorowy patronat Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski Jego Ekscelencji Abp. Stanisława Gądeckiego. 

Youtube/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Film „Powołany” całkowicie za darmo w internecie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.