Film na weekend: "Locke"

Film na weekend: "Locke"
(fot. Materiały dystrybutora)
1 rok temu
Ks. Grzegorz Ogorzałek / mat. dystrybutora / pk

Film, w którym występuje jeden aktor, a całość dzieje się we wnętrzu samochodu nie zapowiada nic ciekawego? Nic bardziej mylnego. "Locke" to opowieść o braniu odpowiedzialności i mierzeniu się z konsekwencjami własnych błędów. Warto obejrzeć i pomyśleć o swoim życiu!

Tytuł: Locke
Reżyseria: Steven Knight
Scenariusz: Steven Knight
Gatunek: Thriller, Dramat
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 2013
Obsada: Tom Hardy, Ruth Wilson (głos), Olivia Colman (głos)

O tym, dlaczego warto obejrzeć "Locke", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

Zobacz zwiastun:

Przeczytaj opis dystrybutora: Ivan Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji, która stawia wszystko na jednej szali.

"Locke" przykuwa uwagę dramatyczną ludzką historią o tym, jak życie jednego człowieka bezpowrotnie się zmienia w ciągu jednej nocy podczas jazdy samochodem z Birmingham do Londynu.

W trakcie jazdy Ivan wykonuje kilka druzgocących telefonów do swojej żony Katriny (Ruth Wilson) i dwóch synów (Tom Holland i Bill Milner). Ivan musi też poradzić sobie z telefonami od Bethan, kobiety, z którą kiedyś pracował, i telefonami z pracy, w tym od swojego szefa Garetha (Ben Daniels), który niechętnie, ale zwalnia go z pracy, i od Donala (Andrew Scott), kolegi z pracy, który ma go zastąpić w najważniejszym wyzwaniu zawodowym.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
23,03 zł
32,90 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Locke"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.