Film na weekend: "Lot"

Film na weekend: "Lot"
(fot. https://www.youtube.com/watch?v=bGftw6xSSWc)

"Lot" to film, który w mistrzowski sposób ukazuje problem uzależnienia od alkoholu; okazuje się, że wyzwaniem znacznie większym od kłopotów z prawem może być wewnętrzna walka, tocząca się w umyśle osoby dotkniętej alkoholizmem.

Tytuł: Lot / Flight
Reżyseria: Robert Zemeckis
Scenariusz: John Gatins
Muzyka: Alan Silvestri
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2013
Główne role: Denzel Washington, Don Cheadle, Kelly Reilly, John Goodman

Niewiele filmów ogląda się z takim zaangażowaniem jak "Lot" Roberta Zemeckisa. Ten trzymający w napięciu i dający do myślenia dramat jest doskonałą okazją do refleksji na temat zniewoleń, które tak często są obecne w naszym życiu.

Świetna muzyka, gra aktorów i ciekawa fabuła mocne strony tego filmu.

DEON.PL POLECA

Opis dystrybutora: William "Whip" Whitaker - doświadczony pilot i kapitan linii lotniczych zostaje ogłoszony bohaterem po szczęśliwym lądowaniu uszkodzonym samolotem. Prowadzone po katastrofie śledztwo ujawnia jednak, że Whip siadł za stery maszyny będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków. Mężczyzna zaczyna mieć poważne kłopoty.

"Lot" to film, który trzeba obejrzeć.

 

Odradzamy oglądanie tego filmu z dziećmi.

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z oficjalnych źródeł, które umożliwiają legalne oglądanie filmów: Google PlayHBO GOAppleTV lub Netflix.

Kiedyś pilot wycieczek. Obecnie dziennikarz, podróżnik, bloger i obserwator świata. Od 10 lat redaktor DEON.pl. Uważa, że rzeczy materialne starzeją się i tracą na wartości, a radość z podróżowania jest ponadczasowa i bezcenna. Jego ulubionym kierunkiem jest północ, a dokładniej wszystko "w górę" od pięćdziesiątego równoleżnika. Od miast woli naturę, najlepiej oglądaną z okna pociągu. Interesuje się również historią, psychologią i duchowością. Lubi latać dronem i wędrować po górach. Prowadzi autorskiego bloga Mapa bezdroży

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Lot"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.