Film na weekend: "Lot"

Film na weekend: "Lot"
(fot. https://www.youtube.com/watch?v=bGftw6xSSWc)
1 rok temu
Mat. prasowe / youtube.com / pk

"Lot" to film, który w mistrzowski sposób ukazuje problem uzależnienia od alkoholu; okazuje się, że wyzwaniem znacznie większym od kłopotów z prawem może być wewnętrzna walka, tocząca się w umyśle osoby dotkniętej alkoholizmem.

Tytuł: Lot / Flight
Reżyseria: Robert Zemeckis
Scenariusz: John Gatins
Muzyka: Alan Silvestri
Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2013
Główne role: Denzel Washington, Don Cheadle, Kelly Reilly, John Goodman

William "Whip" Whitaker - doświadczony pilot i kapitan linii lotniczych zostaje ogłoszony bohaterem po szczęśliwym lądowaniu uszkodzonym samolotem. Prowadzone po katastrofie śledztwo ujawnia jednak, że Whip siadł za stery maszyny będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków. Mężczyzna zaczyna mieć poważne kłopoty.

"Lot" to film, który trzeba obejrzeć.

***

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
23,03 zł
32,90 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Lot"
Komentarze (11)
H
hanka
28 marca 2015, 09:36
myślę, że to ciekawa propozycja na pewno skorzystam:) ja pobieram filmy z filefox.pl gdzie znajdziecie ten i wiele innych filmów:) polecam:)
J
JA
9 marca 2015, 09:43
Dzięki za jakże cenne wskazówki w zakresie filmów wartych obejrzenia. Moga stanowić jakże cenna "odtrutkę" dla kiczu serwowanego przez 99 % mediów
A
andrzej
8 marca 2015, 12:29
Tu nie tyle chodzi o film, co o jego zawartość, którą nakreślił bym terminem „Świat ludzi zniewolonych”. Człowiek zniewolony przez jakąś słabość, zwykle tego nie dostrzega i nie rozumie skali własnego problemu. Nie pojmuje jak wielkie czasem stanowi zagrożenie dla otoczenia, a nawet dla świata w którym żyje. Zniewoleń jest wiele; alkoholizm, narkomania, seksoholizm, nałóg tytoniowy, obżarstwo, a nawet gry komputerowe i portale społecznościowe, bez których wielu już nie potrafi żyć. Tak naprawdę żyjemy jako zlepek być może wielu duchowych części upakowanych w jednym ciele. Dookoła nas jest świat materialny, którego możemy postrzegać poprzez 5 zmysłów. Jednak równorzędnie do tego świata materialnego istnieje również świat duchowy. Świat istot, które kiedyś miały ciała i żyły podobnie tak jak my. Obok nich egzystują również inne istoty w postaci duchowej, których energia jest wieleset razy silniejsza. Są one niesamowicie inteligentne, a tym samym podstępne i wyrafinowane. Kiedyś żyły w wymiarze Stwórcy tego świata, stąd ich ogromna przewaga nad nami. Jednak każdy z nas ma prawo stać się własnością Boga i żyć z Nim w tym świecie obok wielu innych ludzi, jakże często zniewolonych. Świat ludzi zniewolonych zwykle jest prosty, zabawny i barwny, choć tak naprawdę barwy te są sztuczne. Ich życie to ciągła gra, czasami fajniejsza, a czasami straszniejsza; jednak wciąż jest to gra. Warto jednak zaznaczyć, że rola człowieka w tych grach (grze) przypomina raczej pionka na szachownicy niż świadomego gracza. Zwykle naszym życiem rozgrywają sobie wspomniane wcześniej inteligentne istoty. Dlatego nawrócenie jest wciąż dla wielu z nas ogromnym wyzwaniem.
A
andrzej
8 marca 2015, 12:31
c.d. Warto jednak podjąć to wyzwanie, aby się wyrwać z kręgu gier na „szachownicach złego” i zacząć żyć świadomie w jedności z Bogiem. Jest to zupełnie inne życie, życie o innych barwach (dużo żywszych, bo prawdziwych), odcieniach, a nawet doświadczeniach. Życie w wolności i co najważniejsze z przyszłością jakiej nie potrafimy ani pojąć, ani przewidzieć. Pozwólmy Bogu, aby nas wyrwał z naszych zniewoleń i pozostawmy je za sobą w przeszłości. Podążajmy drogą zmartwychwstania Jezusa w naszych sercach, drogą miłości, mądrości i wiary. Tylko tak otworzymy się na Prawdę w tym świecie i dostrzeżemy wszelkie zagrożenia i pułapki. Życie przestanie nas zaskakiwać i być nieprzewidywalne z niekorzystnym zbiegiem okoliczności, tym samym zaczniemy świadomie żyć w prawdziwej wolności jaką podarował nam Bóg.
Z
zatorzak
8 marca 2015, 12:23
Bardzo dobry film. Polecam. Linka do VOD nie znam, ale wiem, że jest na serwisie kinoman.tv
R
Reżyser
7 marca 2015, 11:16
Znakomity to był film "Pilot" z 1980 roku z Cliffem Robertsonem w roli głównej. Whitaker z książki nie był Murzynem. Ten nowy film to namiastka.
S
si
7 marca 2015, 10:44
link do vod proszę
Z
zatorzak
8 marca 2015, 12:26
film jest też tutaj: www.kinoman.tv/pp/zatorzak1
S
shuriken
7 marca 2015, 09:34
Oprócz głównego wątku w filmie - ważny wątek pokazujący jak należy obchodzić się z wrakiem samolotu. Gotowa odpowiedź na pytanie dlaczego go (TU-154M) jeszcze nie mamy, i dlaczego niszczeje...
A
and
7 marca 2015, 23:43
Poruszasz niesamowicie drażliwy temat mordu czterech, na wielu którym "zachciało" się pozować, manifestować, protestować, a może nawet walczyć.  Ten temat został już pogrzebany na dziesięciolecia, a może nawet na dłużej. I nie ma co na siłę przekonywać ślepców, że świeci księżyc i jest jasno, skoro oni i tak tego nie zobaczą. Ślepcy wiedzą za to że jest noc, a w nocy przecież zwykle jest ciemno. Widzący wiedzą to doskonale, ale ślepcy których jest w nadmiarze, pozbawieni wiary, nigdy nie poznają prawdy. Amen.
OX
oldboy xo
7 marca 2015, 09:20
Byłem ,widziałem ,polecam !!! Dla zainteresowanych dużo zbieżnosci ze Smoleńskiem 2010 !!! Reżyser to miłośnik lotnictwa posłuchajcie jego zdania !

Skomentuj artykuł

Film na weekend: "Lot"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.