Ida Nowakowska szczerze o swoim macierzyństwie: "Nadało sens mojemu życiu"

Ida Nowakowska szczerze o swoim macierzyństwie: "Nadało sens mojemu życiu"
Fot. Wideoportal / YouTube.com
pl.aleteia.org / tk

Ida Nowakowska, dziennikarka i prezenterka TVP w niezwykle pozytywny sposób mówi o swoim macierzyństwie. Jak zaznacza, wraz z mężem marzą o tym, aby ich rodzina się powiększyła.

Ida wraz ze swoim mężem mają już dwuletniego synka Maksymiliana. Imię chłopca nie jest przypadkowe, ponieważ zostało mu nadane na cześć św. Maksymiliana Kolbe, jednego z ulubionych świętych Idy i Jacka.

Prezenterka otwarcie przyznaje, że wraz z mężem marzą o powiększeniu swojej rodziny. W niedawnej wypowiedzi dla Interii, wyznała: "Bardzo chcieliśmy mieć dziecko. Mój mąż już chciałby mieć siódemkę. Na pewno chcielibyśmy mieć więcej dzieci, więc zobaczymy, jak to będzie".

DEON.PL POLECA

Wszystko w rękach Pana Boga

- Mam nadzieję, że nasza rodzina się powiększy, ale wszystko jest oczywiście w rękach Pana Boga – dodała znana dziennikarka.

Ida Nowakowska powiedziała również o swoim macierzyństwie, dzięki któremu ma nową misję w życiu. - Macierzyństwo (…) nadało mojemu życiu sens. Brzmi to górnolotnie, ale teraz mam w swoim życiu nową misję. Dużo osób mówi, że dziecko zabiera energię, ale tak naprawdę jest wręcz odwrotnie. Widzę to po sobie i po moich koleżankach, które dokładnie w tym samym czasie urodziły dzieci. Każda z nas nosi w sobie ogrom ciepła, miłości, energii i jest o wiele lepiej zorganizowana – stwierdziła.

Źródło: pl.aleteia.org / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska

Kobiecość – siła, która zmienia świat

Kobieta w wielkim mieście to cykl osobistych i wzruszających wywiadów ze znanymi kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej...

Skomentuj artykuł

Ida Nowakowska szczerze o swoim macierzyństwie: "Nadało sens mojemu życiu"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.