Ida Nowakowska o prezencie, który chciałaby dostać na Boże Narodzenie. Jej słowa chwytają za serce

Ida Nowakowska o prezencie, który chciałaby dostać na Boże Narodzenie. Jej słowa chwytają za serce
fot. JastrzabPost / YouTube
Jastrząb Post / YouTube / pk

Ida Nowakowska często wypowiada się na temat wiary. Jest również znana ze swoich konserwatywnych poglądów. Niedawno ujawniła, co byłoby dla niej najlepszym prezentem na zbliżające się Boże Narodzenie.

Dziennikarka często podkreśla, jak ważna w jej życiu jest wiara. W rozmowie opublikowanej na kanale YouTube Jastrząb Post Ida Nowakowska powiedziała o swoich polanach na Boże Narodzenie oraz o prezencie, o którym najbardziej marzy.

Ida Nowakowska o prezencie na Święta: Chciałbym, żeby dobro zwyciężyło nad złem

- Święta Bożego Narodzenia w naszej rodzinie od zawsze mają wymiar duchowy. Jest to przepiękny czas. Roraty to początek, wprowadzają w ten nastrój. Oczekujemy narodzin Jezusa Chrystusa. Dla mnie to jest coś niezwykłego. Kiedy sobie pomyślimy o tym, co się działo, o tej ubogiej stajence, w której narodził się Jezus Chrystus… To jest coś absolutnie przepięknego dla mnie! Tym bardziej teraz, kiedy mam małego synka. Chciałbym, żeby on również miał takie wspomnienia z okresu Bożego Narodzenia – powiedziała Ida Nowakowska.

Zapytana o prezent, który najbardziej chciałaby dostać, powiedziała, że nie jest teraz w stanie myśleć o niczym innym jak o ludziach, którzy potrzebują prawdziwego spokoju.

- Myślę tutaj o walczących i bohaterach, którzy oddali swoje życie za wolność Ukrainy i całego świata. Chciałbym, żeby dobro zwyciężyło nad złem! - wyznała dziennikarka.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halík

Płomień, który rozświetla mrok

Pandemia, kryzys ekonomiczny, wojny…

Jak wierzyć w kochającego Boga i Jego bliskość, kiedy wokół rozsypuje się świat? Czy Wcielenie naprawdę coś zmienia? Gdzie szukać Bożej obecności?

Bóg jest niewysłowioną tajemnicą, ale...

Skomentuj artykuł

Ida Nowakowska o prezencie, który chciałaby dostać na Boże Narodzenie. Jej słowa chwytają za serce
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.