Ida Nowakowska zdradziła, co sądzi o maturze z religii. "To świetnie!"

Ida Nowakowska zdradziła, co sądzi o maturze z religii. "To świetnie!"
Ida Nowakowska. Źródło: JastrząbPost / YT
kobieta.wp.pl / mł

Matura z religii? Dla niektórych to kontrowersyjny pomysł, ale nie dla Idy Nowakowskiej, prezenterki TVP, która często publicznie mówi o swojej wierze. "Religia jest wszechobecna, więc myślę, że znajdzie się wiele osób, które może później chciałyby studiować teologię czy inne kierunki związane z religią i będzie to im pomocne w dalszej drodze i rozwoju" - powiedziała Ida.

O religię na maturze postanowił zapytać Idę Nowakowską Pomponik.pl. Ponieważ pojawiły się doniesienia, że religia na maturze pojawi się już w 2024 roku, prezenterka została poproszona o ocenę tego pomysłu. 

DEON.PL POLECA
Ida Nowakowska zapytana o maturę z religii. Co sądzi na ten temat?

jak się okazało, Ida Nowakowska uważa, że to świetny pomysł. jak zdradziła, ona także zdawała maturę z dość nietypowego przedmiotu - wiedzy o tańcu. Według niej religia jest wszechobecna, dodatkowo sporo osób po zdaniu jej na maturze mogłoby powiązać z nią swoje studia.

"To świetnie. Dlaczego nie? Fantastycznie! Ja zdawałam również maturę z wiedzy o tańcu. Bardzo trudny przedmiot. Uczyliśmy się dziewięć lat w szkole baletowej tego przedmiotu i jest to chyba raczej dość niespotykane. Religia jest wszechobecna, więc myślę, że znajdzie się wiele osób, które może później chciałyby studiować teologię czy inne kierunki związane z religią i będzie to im pomocne w dalszej drodze i rozwoju" - powiedziała Ida Nowakowska.

Źródło: Kobieta.wp.pl / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mary E. Siegel, Paul J. Donoghue

Czy jesteś dobrym sluchaczem?

Czy naprawdę wiesz, o czym mówią ludzie wokół ciebie?

Żony i mężowie, dzieci i rodzice, pracownicy i szefowie twierdzą, że nie są słuchani. Pewnie mają rację, a w dodatku sami nie...

Skomentuj artykuł

Ida Nowakowska zdradziła, co sądzi o maturze z religii. "To świetnie!"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.