Internauta zadrwił z księdza na TikToku. Odpowiedź duchownego przejdzie do historii

Internauta zadrwił z księdza na TikToku. Odpowiedź duchownego przejdzie do historii
Fot. camillo_02_88 / TikTok
olsztyn.com.pl / TikTok / pk

Księdza Kamila Wyszyńskiego obserwuje na TikToku 147 tysięcy użytkowników. Duchowny niedawno zamieścił na swoim profilu inspirujący film, w którym wystąpił z ministrantami. Nagranie nie spodobało się jednemu z internautów.

Film na profilu ks. Kamila przedstawia chłopców, którzy "zamieniają się" w Liturgiczną Służbę Ołtarza. Oryginalne nagranie obejrzano już ponad 500 tys. razy. Trudno się temu dziwić, bo klip jest wyjątkowo pozytywny.

@camillo_02_88 W Kościele miejsce znajdzie sie dla każdego. #jaramniewiara #polishpriest #ministrant #lektor #olsztyn #mlodzijozef #swjozef dźwięk oryginalny - Ks. Kamil Wyszyński

Obecnie komentarze pod nagraniem są wyłączone, ale jak informuje portal olsztyn.com.pl, gdy komentowanie było możliwe, jeden z użytkowników TikToka napisał z drwiną pod filmem: "A na zachrystii wiadomo co się dzieje". Cięta riposta ks. Kamila, na którą zresztą nie trzeba było długo czekać, bardzo spodobała się internautom. "Chyba u ciebie na chacie xd" - odpowiedział ksiądz.

Portal informuje, że zrzut ekranu przedstawiający "wymianę uprzejmości" pojawił się również na platformie "X", na której odpowiedź księdza Kamila była odebrana pozytywnie, jako reakcja na hejt. "Chłop zgaszony jak kadzidło" - miał brzmieć jeden z komentarzy.

DEON.PL POLECA

Źródło: olsztyn.com.pl / TikTok / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Skomentuj artykuł

Internauta zadrwił z księdza na TikToku. Odpowiedź duchownego przejdzie do historii
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.