Krzysztof Hołowczyc: Wiara daje mi siłę

Krzysztof Hołowczyc: Wiara daje mi siłę
Krzysztof Hołowczyc (fot. TVP Sport / YouTube.com)
Instagram.com / tk

Krzysztof Hołowczyc, znany i utytułowany kierowca rajdowy po raz kolejny powiedział o swojej wierze. W programie Studio Raban przyznał, że wiara daje mu siłę.

- Jestem święcie przekonany, że parę razy ktoś przytrzymał czy to za mój dach, czy stwierdził: „jeszcze nie jesteś gotowy, żeby tam [w niebie] się pojawić, jeszcze masz coś do zrobienia, jeszcze musimy cię czegoś nauczyć” – wyznał Krzysztof Hołowczyc.

Krzysztof Hołowczyc o wierze

- To jest moja wiara, moja świadomość, że jest coś więcej niż tylko to szare życie, walczenie o każdy centymetr drogi, złotówkę, o te wszystkie rzeczy, które nas otaczają – dodał.

- Wiara jest miejscem, które daje siłę i ja mam tę siłę. Oczywiście, że popełniam błędy, według dogmatu robię różne złe rzeczy (…). Ale to mi nie przeszkadza czuć, że to jest dla mnie ważne – wyznał kierowca rajdowy.

DEON.PL POLECA

W książce "Jak mieć w życiu frajdę" Krzysztof Hołowczyc także wypowiedział się na temat swojej wiary. - To może niepopularne, ale wierzę w Boga i mam świadomość, że On mnie do czegoś przygotowuje na tym drugim świecie. Wierzę, że będę tam wojownikiem potrzebnym do walki ze złem. I On mnie przygotowuje do tego celu, ale uważa, że ciągle jestem niegotowy, że jeszcze nie teraz, że jeszcze jest wiele do zrobienia. Staram się szukać swojej drogi – wyznał w rozmowie z Katarzyną Stoparczyk.

- Gdy zakładam, że jest ten inny świat, jest pięknie z tym odczuciem, istnienie Pana Boga ma sens, a ja zyskuję ogromną siłę, ogromną potrzebę bycia, czuję ją w sercu – dodał.

Źródło: Instagram.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Stoparczyk

Kamil Stoch padł na kolana w błoto, by poprosić ukochaną kobietę o rękę. 
Martyna Wojciechowska wskoczy z tobą w kałużę, a jak trzeba będzie, to raz jeszcze spojrzy na nas z dachu świata. 

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Krzysztof Hołowczyc: Wiara daje mi siłę
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.