Krzysztof Krawczyk o tym, co powiedziałby Jezusowi, gdyby Go spotkał

Krzysztof Krawczyk o tym, co powiedziałby Jezusowi, gdyby Go spotkał
fot. PAP/Krzysztof Świderski
7 miesięcy temu
Aleteia / PAP / pk

W Poniedziałek Wielkanocny odszedł Krzysztof Krawczyk. W wywiadzie opublikowanym na łamach portalu Aleteia podzielił się tym, co powiedziałby Jezusowi, gdyby stanął z Nim twarzą w twarz.

Muzyk nigdy nie krył tego, że wiara jest dla niego ważna. Za moment przełomowy w swoim życiu uważał nawrócenie. "Po pierwsze, wszystko stało się ładniejsze - ludzie, przyroda. Zacząłem być bardziej miłym, życzliwym człowiekiem" - powiedział w wywiadzie dla Aletei. "Życie z Bogiem sprawiło, że zacząłem Mu je powierzać, co było bardzo uwalniające. Prosiłem Boga, abym umiał swoją pracą podziękować ludziom za ich uśmiechy, brawa, a Jemu za to, że to wszystko w ogóle się dzieje" - dodał.

Niezwykle wzruszające są słowa, które powiedział na końcu wywiadu. Wyznał, co powiedziałby Jezusowi, gdyby Go spotkał.

"Mam nadzieję, że kiedyś, gdy stanę z Nim twarzą w twarz, to przede wszystkim obejmę Go serdecznie, zaleję się łzami, będą to łzy wzruszenia, i przeproszę za swoje niedowiarstwo" - powiedział Krzysztof Krawczyk.

W poniedziałek po południu przyjaciel i menadżer Krzysztofa Krawczyka - Andrzej Kosmala - zamieścił na Facebooku wpis "Zmarł Krzysztof Krawczyk R.I.P.".

23 marca Krawczyk zamieścił na Facebooku komunikat, że trafił do szpitala. "Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu" - napisał artysta.

W Wielką Sobotę 3 kwietnia Krzysztof Krawczyk napisał na swoim Facebooku, że wrócił do domu ze szpitala. "Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi!".

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemek Wysogląd SJ
34,92 zł
49,90 zł

Nie, to nie jest ilustrowana hagiografia ani biografia św. Ignacego Loyoli. To raczej próba osobistego spojrzenia na historię duchowego doświadczenia i głębokiej przemiany, jaką przeszedł pewien ambitny, młody szlachcic – Iñigo Lopez de Loyola.

Przeżyj...

Skomentuj artykuł

Krzysztof Krawczyk o tym, co powiedziałby Jezusowi, gdyby Go spotkał
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.